Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows 7 RTM x86 - dźwięk ma różną głośność w różnych aplikacjach (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows 7 RTM x86 - dźwięk ma różną głośność w różnych aplikacjach (rozwiązany) (/windows-7-rtm-x86-dzwiek-ma-rozna-glosnosc-w-roznych-aplikacjach-rozwiazany-916-t)



Windows 7 RTM x86 - dźwięk ma różną głośność w różnych aplikacjach (rozwiązany) - Skymad - 07.08.2009 18:35

A już się tak cieszyłem... do czasu Cwaniak Więc problem polega na tym, że pomimo tego że zainstalowałem wszystkie stery itp, to dźwięk ma różną głośność - dźwięki systemowe są głośne, ale w programach i grach jest już cichy... Wszystkie suwaki ustawiłem oczywiście na 100... nie mam pojęcia w czym problem... może usunąć sterowniki i zainstalować od nowa?


RE: Windows 7 RTM x86 - dźwięk ma różną głośność w różnych aplikacjach - Dzejkop - 07.08.2009 18:49

Ikonka Głośności w zasobniku -> Mikser -> zobacz jak masz ustawione.


RE: Windows 7 RTM x86 - dźwięk ma różną głośność w różnych aplikacjach - Skymad - 07.08.2009 19:01

Wszystko na max Uśmiechnięty Niby da się to przeboleć, ale jak za każdym razem jak włączam grę, zmieniać głośność na dłuższą metę jest wkurzające...


RE: Windows 7 RTM x86 - dźwięk ma różną głośność w różnych aplikacjach - janek2012 - 13.08.2009 23:24

Najpierw uruchom grę, potem dopiero zrob to, co napisał Kuba wyżej Cwaniak


RE: Windows 7 RTM x86 - dźwięk ma różną głośność w różnych aplikacjach - Skymad - 14.08.2009 12:06

Kolejny temat, który zapomniałem zamknąć :| Anyway dzięki Cwaniak