Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Jak szybciej uruchamiać programy w Windows? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+--- Wątek: News Jak szybciej uruchamiać programy w Windows? (/jak-szybciej-uruchamiac-programy-w-windows-9128-t)



Jak szybciej uruchamiać programy w Windows? - HrabiaHodon - 07.09.2010 16:04

Menu Start w Windowsie to przydatne narzędzie. Dopóki użytkownik nie zainstaluje zbyt wielu programów. Wtedy zaczyna przypominać dziką dżunglę. Niektóre skróty są widoczne od razu po kliknięciu polecenia "Programy", inne znajdują się w podfolderach,a uruchamianie aplikacji jest uciążliwe.

[Obrazek: windows7startmenu.png]

Microsoft przez długi czas nie potrafił rozwiązać tego problemu. W końcu jednak dodał do Menu Start pole tekstowe, w którym użytkownik może wpisywać nazwy programów. Nie musi przebijać się przez gąszcz skrótów. System automatycznie znajduje pasujące wyniki.. [urln=http://nt.interia.pl/komputery/wiadomosci/news/szybki-start-w-windowsie,1528222]więcej[/urln]

źródło: nt.interia.pl

[Obrazek: win7logo.gif]



RE: Jak szybciej uruchamiać programy w Windows? - bodziulla - 07.09.2010 21:28

Hej OBCY.
Pole tekstowe masz już standardowo w W7 na obrazie jest ono widoczne na samym dole jak widać na zdjęciu. Po prostu tam wpisujesz skróty, polecenia itd. Cwaniak


RE: Jak szybciej uruchamiać programy w Windows? - ihatebuffering - 07.09.2010 21:52

A ten "news" to niby nowość ? Widać poziom interii....


RE: Jak szybciej uruchamiać programy w Windows? - House - 07.09.2010 21:57

Interia dopiero teraz odkryła tę opcję Uśmiechnięty
Jutro na głównej będzie "Jak otworzyć painta", w kolejnych dniach hardcorowy poradnik "Jak wejść w defragmentator dysków". Itp.


RE: Jak szybciej uruchamiać programy w Windows? - ihatebuffering - 07.09.2010 22:01

Interia i Onet, to dno i 2 metry mułu, jeśli chodzi o informatykę. Ale komentarze i tak wymiatają.


RE: Jak szybciej uruchamiać programy w Windows? - House - 07.09.2010 22:05

W sumie ciekawe
"Mam komputer za 5000"
"Mój komputer za 5000 to potrafi"

Uśmiechnięty


RE: Jak szybciej uruchamiać programy w Windows? - bodziulla - 07.09.2010 22:10

Hej House i Hate.
Co do Interii nie wypowiem się, ale Onet zdarzy się potrafi zapodać nowość. A co do nowości wypowiedzi coś do tyłu oboje jesteście lub rzadko czytacie, ale "jest już ktoś kto ma sprzęt za 30.000" Cwaniak
Pzdr dla Was


RE: Jak szybciej uruchamiać programy w Windows? - kozulek - 15.09.2010 21:48

:D:D:D właśnie siedzę przed kompem i nie żałuję że mam kompa za 3000 i przez przypadek przeczytałem tego posta... poprawiliście mi zajebiście humor po ciężkim dniu w pracy:D:D:D nerka:D