Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Prośba o hasło, przy uruchamianiu The Sims 2 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Prośba o hasło, przy uruchamianiu The Sims 2 (/prosba-o-haslo-przy-uruchamianiu-the-sims-2-9043-t)



Prośba o hasło, przy uruchamianiu The Sims 2 - djanosz - 05.09.2010 14:32

W systemie posiadam 2 konta, jedno z uprawnieniami administratora drugie z ograniczeniami. Zainstalowałem dzisiaj grę SIMS 2 i nie chce się uruchomić, gdy ja próbuje odpalić pojawia się komunikat o treści: Nieznany błąd. Dzieje się to zarówno na koncie admina jak i na koncie z ograniczeniami, ale gdy kliknę na ikonie gry PPM i wybiorę: Uruchom jako administrator na koncie admina i z ograniczeniami działa bez problemu, problem w tym iż na konto admina posiadam hasło i gdy gra uruchamiana jest z konta z ograniczeniami trzeba podać hasło a ja bym wolał tego uniknąć.

Proszę o informację czy można to jakoś ominąć.


RE: Problem z uruchomieniem THE SIMS 2 - DamiaX - 05.09.2010 15:13

Prawdziwego admina masz zablokowanego Uśmiechnięty.
Wpisz w menu start CMD uruchom jako administrator.
Wpisz net user administrator /active:yes
I enter.
Spróbuj uruchomić grę na tym koncieZadowolony


RE: Prośba o hasło, przy uruchamianiu The Sims 2 - ihatebuffering - 05.09.2010 18:57

Spróbuj tak:
PPM na ikonce, zakładka zgodność, zaznacz tam uruchamiaj jako Administrator. Jeśli nadal będzie pytać o hasło zrób tak:

Cytat:Klikamy na niego PPM (na ikonkę programu/gry), Właściwości, zakładka Zabezpieczenia. Klikamy na Zaawansowane, zakładka Właściciel, Edytuj, w nowym oknie wybieramy swoją nazwę usera i klik na OK. W oknie zaawansowane też zatwierdzamy OK. W zakładce zabezpieczenia wybieramy Edytuj. Dla każdej z grup zaznaczamy fajkę Pełna kontrola. Klikamy OK i potem znów OK.



RE: Prośba o hasło, przy uruchamianiu The Sims 2 - djanosz - 06.09.2010 10:48

(05.09.2010 15:13)123qwe napisał(a):  Prawdziwego admina masz zablokowanego Uśmiechnięty.
Wpisz w menu start CMD uruchom jako administrator.
Wpisz net user administrator /active:yes
I enter.
Spróbuj uruchomić grę na tym koncieZadowolony

Podane rozwiązanie działa tylko że ja nie chcę aby ta gra była uruchamiana z konta z uprawnieniami admina, w grę gra moja 10 letnia siostra i ma swoje konto z ograniczeniami i nie chcę żeby miała admina.


RE: Prośba o hasło, przy uruchamianiu The Sims 2 - House - 06.09.2010 10:51

Zatem sposób Ihatebuffering będzie dla Ciebie odpowiedni.


RE: Prośba o hasło, przy uruchamianiu The Sims 2 - djanosz - 06.09.2010 10:51

(05.09.2010 18:57)ihatebuffering napisał(a):  Spróbuj tak:
PPM na ikonce, zakładka zgodność, zaznacz tam uruchamiaj jako Administrator. Jeśli nadal będzie pytać o hasło zrób tak:

Cytat:Klikamy na niego PPM (na ikonkę programu/gry), Właściwości, zakładka Zabezpieczenia. Klikamy na Zaawansowane, zakładka Właściciel, Edytuj, w nowym oknie wybieramy swoją nazwę usera i klik na OK. W oknie zaawansowane też zatwierdzamy OK. W zakładce zabezpieczenia wybieramy Edytuj. Dla każdej z grup zaznaczamy fajkę Pełna kontrola. Klikamy OK i potem znów OK.

Niestety podana metoda nie działa nadal jestem proszony o wpisanie hasła admina