Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Całość czy na części? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Ogłoszenia (/ogloszenia-19-f)
+--- Wątek: Całość czy na części? (/calosc-czy-na-czesci-9039-t)



Całość czy na części? - sirmantra - 05.09.2010 09:08

Mam prośbę o wycenę niżej wymienionego zestawu gdyż się zastanawiam czy bardziej będzie mi się opłacać sprzedać w całości czy na części.

Płytka MSI + E4300 (2 x 1.8Ghz - nigdy nie podkręcamy - używam Linuxa więc po co)
6GB Ram (1 x Samsung, 2 x Goodram) - goodramy jeszcze na gwaracji kupione pół roku temu
Geforce 9500GT 1GB (jeśli gwarancja dwuletnia to jeszcze jest - kupiona rok temu)
2 x 80 GB SATA MAXTOR i WD (RAID pod partycje systemowe - Linux + Win7)
750 GB Saegate - dysk na pliki
Samsung DVD-RW
Karta Telewizyjna Hauppage coś tam Uśmiechnięty - działa wyśmienicie pod Windows 7 - niestety problemy aby uruchomić na Linuksie
Monitor Samsung 20" SyncMaster 2043NW

Kupiłem serwer, który umiejscowiłem w szafie więc nie potrzebuję już takiej maszyny, więc w grę może wchodzić wymiana za laptopa.


RE: Całość czy na części? - ihatebuffering - 05.09.2010 12:45

Możesz napisać jakie masz dokładnie Ramy ? Dokładne parametry. Może bym kupił te Goodramy. Aha wycena - podaj jeszcze model zasilacza, dokładny model płyty głównej.


RE: Całość czy na części? - sirmantra - 05.09.2010 13:31

Hehehe mała pomyłka nie MSI tylko ASUS P5ND2 SE. Zasilacz oryginalny z mojego poprzedniego komputera HP 420W (troszke nie wymiarowy ale nie do zajechania Uśmiechnięty ). Jak tylko znajdę więcej info o ramach to od razu podeślę.