Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak płynności pomimo dużej wartości fps - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Brak płynności pomimo dużej wartości fps (/brak-plynnosci-pomimo-duzej-wartosci-fps-8984-t)



Brak płynności pomimo dużej wartości fps - spleen - 03.09.2010 07:30

Witam. Problem dotyczy gry Counter-Strike 1.6 mimo stałej wartości 100 fps (synchronizacja pionowa wyłączona) gra 'szarpie' na ekranie pojawiają i znikają jakieś linie. Czytałem że to przez wyłączoną synchronizacje jednak włączenie jej nie wchodzi w gre. Jakieś pomysły?
btw. Wszyscy mają opoznienie na ventrilo 2.14?


RE: Brak płynności pomimo dużej wartości fps - War_3_ - 03.09.2010 08:58

Zainstaluj nowsze sterowniki karty graficznej, powinno wyeliminować pasy.


RE: Brak płynności pomimo dużej wartości fps - spleen - 03.09.2010 09:52

Zainstalowane są najnowsze ze strony nvidii.


RE: Brak płynności pomimo dużej wartości fps - ihatebuffering - 03.09.2010 18:10

Jeśli masz monitor LCD, to niestety, ale Vsyns (synchro) od tego jest. Nie napisałeś nawet jaki masz system. Jeśli Win 7, zacznij narzekać na firmę Steam oraz Valve. Ich wina, że nie wypuścili patcha, dla tak popularnej gry, na coraz bardziej popularny system. No a granie z Vsyns, w fps sieciowe, fajne nie jest. Są jakieś configi do CS, ale ja w niego nie gram, to Ci nie podam.


RE: Brak płynności pomimo dużej wartości fps - spleen - 03.09.2010 21:04

Jestem raczej graczem z 'górnej półki' z cztero letnim stażem więc opcje 'csowe' oraz wszelkiego rodzaju configi sprawdzone. Zacząłem się czepiać systemu W7 build 7600. Do Valve mogę się jedynie czepiać że wypuścili takowy patch. Cs z czasów protokołu 47, v1.5 wszystko było ok. Nadszedł patch i żegnaj płynna gro.