Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Nowy interfejs Internet Explorera 9 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Microsoft (/microsoft-12-f)
+--- Wątek: News Nowy interfejs Internet Explorera 9 (/nowy-interfejs-internet-explorera-9-8897-t)



Nowy interfejs Internet Explorera 9 - HrabiaHodon - 31.08.2010 11:44

Debiutu nowej wersji przeglądarki spodziewamy się we wrześniu, ale w Sieci pojawił się zrzut ekranu, którzy może pokazywać, jaki wygląd będzie mieć IE9. ZDNet pozyskał zdjęcia z niedbale zabezpieczonej rosyjskiej strony Microsoftu.

[Obrazek: imageaxde.jpg]

Na stronie napisano, że IE9 będzie miał nowy, uproszczony pasek nawigacji, który sprawi, że "będzie więcej miejsca na stronę". Paski z adresem i wyszukiwarką połączono w jeden. Strona wygląda na posprzątaną i przejrzystszą. Nigdzie nie widać "ulubionych" ani "sugerowanych stron". Najbardziej uwagę zwraca to, co najważniejsze - przeglądana strona.. [urln=http://gizmodo.pl/gadgets/9170/nowy_interfejs_internet_explorera_9.html]więcej[/urln]

źródło: gizmodo.pl

[Obrazek: microsoft_blue.png]



RE: Nowy interfejs Internet Explorera 9 - House - 31.08.2010 12:47

Widzę, że wszystkie najpopularniejsze firmy pchają się w 1 wygląd przeglądarek. No ale przynajmniej będzie "wojna" na jakość, a nie na wygląd Uśmiechnięty


RE: Nowy interfejs Internet Explorera 9 - trefl - 31.08.2010 16:03

Prawie jak Opera. "Prawie to duża różnica".


RE: Nowy interfejs Internet Explorera 9 - Pemek - 02.09.2010 20:52

Wszyscy projektanci przeglądarek nagle schowali wszystko co ich zdaniem jest niepotrzebne. Są 2 przyciski i 1 pasek (no i te 10 toolbarów które nie wiadomo w jaki sposób dobrały się do naszej przeglądarki :dodgyUśmiechnięty. Jeśli dalej będą zjadali wszystkie potrzebne funkcje to nie będę aktualizował swoich przeglądarek do puki nie skończy się ta głupia moda. A co im szkodzi te 30 px z których korzystam kilkadziesiąt razy dziennie? "Głupi pomysł" pomyślałem sobie gdy pierwszy raz zobaczyłem Google Chrom. Ale to jest de*****zm. To jest moje zdanie. Dziękuję za uwagę. Dobranoc.


RE: Nowy interfejs Internet Explorera 9 - ihatebuffering - 03.09.2010 16:15

Wszystkie te rzeczy są ukryte, a nie usunięte. Można je włączyć Cwaniak


RE: Nowy interfejs Internet Explorera 9 - trefl - 03.09.2010 18:38

(02.09.2010 20:52)Pemek napisał(a):  Wszyscy projektanci przeglądarek nagle schowali wszystko co ich zdaniem jest niepotrzebne. Są 2 przyciski i 1 pasek (no i te 10 toolbarów które nie wiadomo w jaki sposób dobrały się do naszej przeglądarki :dodgyUśmiechnięty. Jeśli dalej będą zjadali wszystkie potrzebne funkcje to nie będę aktualizował swoich przeglądarek do puki nie skończy się ta głupia moda. A co im szkodzi te 30 px z których korzystam kilkadziesiąt razy dziennie? "Głupi pomysł" pomyślałem sobie gdy pierwszy raz zobaczyłem Google Chrom. Ale to jest de*****zm. To jest moje zdanie. Dziękuję za uwagę. Dobranoc.

No ciekawe , a myślałem cały czas ,że tych przycisków jest za dużo Uśmiechnięty


RE: Nowy interfejs Internet Explorera 9 - slawektor - 16.09.2010 13:00

Więc ten zrzut ekranu jednak był prawdziwy. Cwaniak

[Obrazek: beztytuuah.png]