Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Samoistne podzielenie folderów z muzyką na podfoldery? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (/dyskusja-ogolna-5-f)
+--- Wątek: Samoistne podzielenie folderów z muzyką na podfoldery? (/samoistne-podzielenie-folderow-z-muzyka-na-podfoldery-8879-t)



Samoistne podzielenie folderów z muzyką na podfoldery? - przemekelk123 - 30.08.2010 20:50

Witam. Problem polega na tym, że z moich folderów z gatunkami muzyki, które sam zrobiłem nie wiem jakim cudem i nie wiem kiedy porobiło się setki innych folderów (każdy folder to wykonawca jednej płyty). Spotkał się kiedyś ktoś z podobną sytuacją? Wie ktoś jak przywrócić foldery do pierwotnej postaci?


RE: Automatyczne podzielenie folderów na podfoldery - czy ktoś się z tym kiedyś spotkał ? - Nostromo - 30.08.2010 21:01

Otwórz Opcje folderów>Widok, klik na >Przywróć domyślne, Zastosuj, Ok. Powinno wrócić do normy.


RE: Automatyczne podzielenie folderów na podfoldery - czy ktoś się z tym kiedyś spotkał ? - jakubi - 02.09.2010 15:07

Albo iTunes sam namieszał... O ile instalowałeś...


RE: Automatyczne podzielenie folderów na podfoldery - czy ktoś się z tym kiedyś spotkał ? - przemekelk123 - 04.09.2010 14:03

WMP nie używam, także nie mogłem nic poprzestawiać w opcjach, iTunes nie mam zainstalowane, kompletnie nie mam pojęcia jak mogło się to stać...a ręczne sortowanie raczej odpada bo mam dużo muzyki a folderów są setki jak nie lepiej, w niektórych po jednym kawałku...
Nostromo, to też nie pomogło.


RE: Automatyczne podzielenie folderów na podfoldery - czy ktoś się z tym kiedyś spotkał ? - rybapmi - 09.09.2010 19:15

WMP robi tak po jednym włączeniu go. Wtedy załącza mu się opcja "aktualizowania biblioteki"
Trzymasz muzykę gdzie? w jakimś zwykłym folderze czy tym Windowsowym od muzyki?