Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie działa Eksplorator Windows po zmianie stylu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Nie działa Eksplorator Windows po zmianie stylu (/nie-dziala-eksplorator-windows-po-zmianie-stylu-8862-t)



Nie działa Eksplorator Windows po zmianie stylu - mirekwr1 - 30.08.2010 12:22

Witam.
Po instalacji przeglądałem style Windows. Po zmianie na jakiś z podniesionym kontrastem nie można otworzyć eksploratora Windows, a w związku z tym nawet zmienić ten styl. Próba zmian w trybie awaryjnym też nie pomogła. Jedynie z poziomu Total Commandera mam dostęp do plików. Jak to dziadostwo zmienić/usunąć, bez formatu?


RE: Nie działa Eksplorator Windows po zmianie stylu - ihatebuffering - 30.08.2010 12:26

Przy próbie utworzenia nowego zadania (otwórz explorer.exe itp), pojawia się jakiś błąd? Podmieniałeś jakieś pliki, czy tylko skopiowałeś thema do c:/Windows/resourse/theme ?

Najłatwiej będzie, jak przywrócisz system. Tylko musisz użyć do tego płyty z Windows 7. Zbootuj ją i użyj opcji Napraw.


RE: Nie działa Eksplorator Windows po zmianie stylu - mirekwr1 - 30.08.2010 12:33

Nie pojawia się żaden błąd, po prostu otwiera się puste okno i kursor oczekiwania. Nie podmieniałem plików, nie kopiowałem themów, z tym, że to system modyfikowany. Rozumiem, że bootować nie z poziomu Windows tylko w biosie zaznaczyć, by uruchomić z płyty?


RE: Nie działa Eksplorator Windows po zmianie stylu - ihatebuffering - 30.08.2010 12:39

Cytat:nie kopiowałem themów

To jak nie zmieniłeś thema ? Czyli wbudowany w system theme rozwalił Ci exploratora ?

Tak, w biosie musisz zaznaczyć.