Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Konto Administratora Windows 7 Home Premium (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Konto Administratora Windows 7 Home Premium (rozwiązany) (/konto-administratora-windows-7-home-premium-rozwiazany-8835-t)



Konto Administratora Windows 7 Home Premium (rozwiązany) - Kiku - 29.08.2010 21:39

Witam, zakupiłem w erze samsunga R530 z netem. Na kompie jest system Windows Home Premium.
Nie mam konta administratora a jak chce cokolwiek zainstalować lub zrobić to ciągle chce żebym podał hasło administratora, pomimo że przy instalacji żadnego nie podawałem itd. Próbowałem przez URUCHOM wpisać: net user Administrato /active:yes ale nic to nie daje, to samo robiłem przez cmd ale jak wybieram konto administratora to wyskakuje mi jakiś błąd systemu 5. Nie potrafię sobie sam z nim poradzić a nie chce stracić oryginalnego oprogramowania bo nie za to płaciłem. Pomocy!


RE: Konto Administratora Windows 7 home premium na SAMSUNG R530 z ery - Portator - 30.08.2010 05:59

Witaj. Możesz wyłączyć UAC i zmienić swoje konto na konto z uprawnieniami administratora.
Panel sterowania > konta użytkowników > zmień typ swojego konta > zaznacz administrator > zatwierdź > restart.
Błąd pojawia się, ponieważ konsolę ( wiersz polecenia ) należy uruchomić jako administrator.


RE: Konto Administratora Windows 7 home premium na SAMSUNG R530 z ery - Kiku - 30.08.2010 12:33

Niestety to nic nie dało, ale problem już rozwiązałem. Jest jakiś błąd systemu na który pomaga tylko ponowna instalacja Windowsa. Niestety nawet w serwisie SAMSUNGA nie potrafili odpowiedzieć co się dzieje i jak temu zaradzić w jakiś inny sposób, trzeba tak długo przeinstalowywać aż będzie ok. Co do uruchamiania cmd jako administrator to w tym przypadku nic się nie da zrobić bo ciągle chce hasło administratora a nawet nie ma miejsca żeby je wpisać. Jednym słowem sprzedają oprogramowanie z błędami i nie potrafią tego naprawić...


RE: Konto Administratora Windows 7 Home Premium (rozwiązany) - ihatebuffering - 31.08.2010 11:11

Widocznie coś słabo próbowali Ci z serwisu Samsunga Cwaniak Gdybyś nam napisał jaki to błąd, a nie "jakiś błąd". Zamieścił byś screena, na pewno byśmy Ci pomogli Cwaniak A do konta Admina da się dostać. Poprzez tryb awaryjny.

Cytat:Jednym słowem sprzedają oprogramowanie z błędami i nie potrafią tego naprawić...

Chodzi Ci o Windows 7 ? Czy o soft od Samsunga ?