Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Ponowne instalowanie Windows 7 (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Ponowne instalowanie Windows 7 (rozwiązany) (/ponowne-instalowanie-windows-7-rozwiazany-8797-t)



Ponowne instalowanie Windows 7 (rozwiązany) - patrykzima - 28.08.2010 13:13

Hej. Chcę zainstalować ponownie 7 ale przy wyborze partycji nie mam opcji (zaawansowane) gdzie mogę sformatować partycję. Więc mogę tylko na starej partycji nagrać jeszcze raz 7 ale zostaje folder windows.old co zajmuje miejsce. Chciałbym wgrać na czysto siódemkę zrobić format ale jakoś nie potrafię bo pewnie się da. Nie bootuje CD przy starcie nawet XP bo próbowałem niby wgrać XP żeby tylko format zrobić a potem 7. W biosie mam ustawione jako pierwsze z CD


RE: Ponowne instalowanie 7 - ihatebuffering - 28.08.2010 13:21

Nie masz podczas wyboru partycji czegoś takiego ? : (Driver option advance)
[Obrazek: 7.jpg]

Naciskając to, pojawi się funkcja formatowania.


RE: Ponowne instalowanie 7 - patrykzima - 28.08.2010 13:26

Tak dokładnie tego.


RE: Ponowne instalowanie Windows 7 - slawektor - 28.08.2010 14:39

Żeby to było płyta musi ruszyć nie z instalatora tylko z botowania. Spróbuj jak dojdzie do tego momentu co na screenie zrestartować kompa.


RE: Ponowne instalowanie Windows 7 - patrykzima - 28.08.2010 15:36

OKI już poszło dziękuje za nakierowanie mnie na właściwy tor bo błądziłem w ciemnościach Zacieszacz Temat uważam za zamknięty chyba, że ktoś coś ma jeszcze do dodania.