Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z drukarką HP (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z drukarką HP (rozwiązany) (/problem-z-drukarka-hp-rozwiazany-865-t)



Problem z drukarką HP (rozwiązany) - Mac Abra - 03.08.2009 14:59

Mam problem z drukowaniem na drukarce HP LaserJet 2100tn [LPT], drukarka nie jest najnowsza ale zawsze działa bezproblemowo, po przejściu na Siódemkę x64, po naciśnięciu drukuj, drukuje się kartka z błędem:

Subsystem: KERNEL
Error: UnsupportedProtocol
Operator: 0x0
Position: 0

Czyżby port LPT byl nieobsługiwany czy co ? Sterowniki są ze strony HP pod Vistę x64 (mam Win 7 x64)


RE: Problem z drukarką HP - Dzejkop - 03.08.2009 15:27

Znów brak informacji o trybie zgodności...
Instalacja sterowników w trybie zgodności - poradnik


RE: Problem z drukarką HP - Mac Abra - 04.08.2009 11:57

Do sterowników nie ma instalki, po prostu daje na dodaj drukarkę i wskazuje sterowniki które są w plikach konfiguracyjnych.


RE: Problem z drukarką HP - malojd2 - 04.08.2009 12:08

Kolego odinstaluj te sterowniki.

Potem odłącz drukarkę restart pc podłącz drukarkę i włącz ją następnie panel sterowania/urządzenia i drukarki/dodaj urządzenie lub dodaj drukarkę (dodaj swoją jeśli nie ma to inną HP LaserJet o podobnych parametrach) restart pc. Powinno być ok.


RE: Problem z drukarką HP - Mac Abra - 17.08.2009 21:38

Zainstalowałem standardowe stery do modelu wyższego czyli HP 2200 i jak na razie działa, nie wiem jak opcje dodatkowe ale grunt ze drukuje cokolwiek Uśmiechnięty

Dzięki, problem rozwiązany