Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sprawdź swój antywirus pod kątem wykrywania zagrożeń - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Bezpieczeństwo Windows 7 (/bezpieczenstwo-windows-7-15-f)
+--- Wątek: Sprawdź swój antywirus pod kątem wykrywania zagrożeń (/sprawdz-swoj-antywirus-pod-katem-wykrywania-zagrozen-8593-t)

Strony: 1 2 3


RE: Sprawdź swój antywirus pod kątem wykrywania zagrożeń - Pemek - 28.01.2011 18:13

Dziwna sprawa. Klikam zapisz i... nic :-/. Wchodzę tam, gdzie zapisałem plik i... go nie ma :-/. A więc gdzie jest?


W kwarantannie Avasta Free Edition Uśmiechnięty
Dzięki za ten test. Już wątpiłem w swojego antywirusa.


RE: Sprawdź swój antywirus pod kątem wykrywania zagrożeń - SebaKomp - 27.08.2015 11:05

Bitdefender Total Security 2015 - zaliczony
Avira ISS 2015 - zaliczony
Qihoo 360 TS (silnik QVM II) - zaliczony
MBAM Pro - niezaliczony
IObit Malware Fighter Free - niezaliczony
Avast Premier - zaliczony
McAfee (Intel Security) Free Antivirus - zaliczony
Emsisoft Anti-Malware - zaliczony
AVG IS - zaliczony
Bullguard IS - zaliczony
Comodo IS - zaliczony
ESET NOD32 - zaliczony
F-Secure IS - zaliczony
GData IS - zaliczony
Kaspersky IS - zaliczony
Norton Security - zaliczony
Panda Free AV - zaliczony


RE: Sprawdź swój antywirus pod kątem wykrywania zagrożeń - irocket - 27.08.2015 11:26

Phi, eicary to na egzaminie zawodowym musieliśmy usuwać Zacieszacz


RE: Sprawdź swój antywirus pod kątem wykrywania zagrożeń - Legenda - 07.05.2016 10:09

Mój avast free antivirus i MBAM Pro (trial) nic nie wykrywa :<


@EDIT Avast free antivirus wykrył po 2 minutach :> Zagrozenie: EICAR Test-NOT virus!!


RE: Sprawdź swój antywirus pod kątem wykrywania zagrożeń - Lort533 - 22.08.2016 08:12

Avira wykryła Eicar-Test-Signature Zacieszacz


RE: Sprawdź swój antywirus pod kątem wykrywania zagrożeń - rabbar - 28.08.2016 14:07

mój gdata total też wykrył bez problemu, sprawdzałem też na innym kompie gdzie mam avasta był z tym problem, strasznie długo to trwało, wywaliłem go całkiem ze wszystkich kompów i mm teraz tylko g datę


RE: Sprawdź swój antywirus pod kątem wykrywania zagrożeń - delurek - 17.09.2016 18:16

ja używam AVG i jest okej zadnych problemów Uśmiechnięty


RE: Sprawdź swój antywirus pod kątem wykrywania zagrożeń - ocean - 26.10.2016 17:55

mialem kiedys nod32 i super sie sprawdzal


RE: Sprawdź swój antywirus pod kątem wykrywania zagrożeń - jzdw - 25.06.2017 17:37

Dziwne ale Comodo wykrył a po raz drugi gdy zapisałem tego wirusa to już nie???!


RE: Sprawdź swój antywirus pod kątem wykrywania zagrożeń - LadyInBlue - 25.06.2017 18:43

Może zorientował się, że to kombinacja testowa i nieszkodliwa?