Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Nowy system a Dane aplikacji z poprzedniego (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Nowy system a Dane aplikacji z poprzedniego (rozwiązany) (/nowy-system-a-dane-aplikacji-z-poprzedniego-rozwiazany-8513-t)



Nowy system a Dane aplikacji z poprzedniego (rozwiązany) - piopix - 18.08.2010 10:35

Mam problem.
Zaczął padać mi dysk twardy toteż szybko kupiłem nowy, postawiłem na nim system, podpiąłem stary do kieszeni i kopiuje dane.
Wszystko idzie mniej lub bardziej ok, ale mam problem z folderem Dane aplikacji. Otóż nie mogę się do niego dostać, a mam w nim sporo spersonalizowanych ustawień i archiwów maili czy gg (od ostatniego backupu). Jak się do niego dostać?


RE: Nowy system a Dane aplikacji z poprzedniego - trefl - 18.08.2010 11:02

c: Organizuj/opcje folderów wyszukiwania/ zakładka widok zaptaszkuj pokaż ukryte pliki,foldery, dyski
Następnie C:Użytkownicy/nazwa użytkownika /AppData/Locale
C:Użytkownicy/nazwa użytkownika /AppData/Roaming


RE: Nowy system a Dane aplikacji z poprzedniego - piopix - 18.08.2010 12:36

Idiota ze mnie.
Opcje folderów ustawiłem już na starcie nowego systemu.
Ale zwróciłeś mi uwagę na fakt, że "folder" Dane Aplikacji to tylko skrót do AppData, wynikający z maskowania wersji językowej systemu.
Nie chce przez niego przejść bo to skrót systemowy.
Folder Appdata mogę bez problemu przeglądać.
Dzięki.