Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Stan początkowy - kopia zapasowa (ukryta partycja) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Stan początkowy - kopia zapasowa (ukryta partycja) (/stan-poczatkowy-kopia-zapasowa-ukryta-partycja-8406-t)

Strony: 1 2


RE: Stan początkowy - kopia zapasowa (ukryta partycja) - Ryszardenko - 13.08.2010 14:11

jeżeli masz bodziulla czyściutki, oryginalny system
Windows 7 Home Premium x64 to byłbym wdzięczny.

Dalej czekam na odpowiedź co z tymi przyciskami FN

@Edit.

Ok, poczekam na Ciebe. Mam sprzęt na gwarancji, ale mogę go oddać dopiero pod koniec sierpnia, bo teraz wyjeżdżam i muszę mieć tego notebooka.

@Edit 2.

Dziękuję LadyInBlue za zainteresowanie tematem, ale pomocą bodziulli jestem zachwycony, wielkie dzięki!
Dla wszystkich którzy mają ten sam problem co ja to polecam:

Ściągnąć/pożyczyć od kogoś czystą wersję Windowsa, do którego mamy klucz, ze strony producenta ściągnąć wszystkie sterowniki i potrzebne programy, ale przynajmniej na początku NIE USUWAJCIE PARTYCJI RECOVERY, bo mogą tam być programy, do których dostaliście klucz, a instalki nie ściągniecie (w moim przypadku CyberLink Powder DVD i YouCam).
Temat do zamknięcia.


RE: Stan początkowy - kopia zapasowa (ukryta partycja) - akbar - 17.08.2010 17:05

Każdy windows , który jest w necie będzie Ci chodził i będzie legalny aby odpowiadał wersji na jaką masz licencje.Oczywiscie przy instalacji wklepiesz numer seryjny jaki masz na naklejce. Samsung nie robi swoich windowsów, dodaje tylko do normalnej windy kupę śmieci. Jeżeli zainstalujesz sobie z normalnej kopi system to będziesz musiał tylko sciągna ze strony Samsunga kilka sterownikow. To wszystko. Taki system powinien Ci chodzić trochę szybciej bo pozbawiony będzie śmieci jakie dodają do laptopów ich producenci.