Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z instalacją Windows 7 Ultimate x64 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z instalacją Windows 7 Ultimate x64 (/problem-z-instalacja-windowsa-7-ultimate-x64-8389-t)



Problem z instalacją Windows 7 Ultimate x64 - senix20 - 12.08.2010 02:39

Witam.
Jestem nowy na forum , ale postaram się dobrze opisać mój problem Uśmiechnięty
Otóż podczas instalacji systemu Windows 7 Ultimate pojawia się błąd. Na początku wszystko leci ładnie , aż do momentu kiedy instalator kopiuje pliki z płyty , podczas kopiowania jest przez jakąś minute 0%... , a potem nagle w ciągu kilku sekund robi się 100%..., a następnie przy wypakowywaniu plików przy około 17% wyskakuje okienko:

[Obrazek: DSC00554.jpg]

Próbowałem instalować z USB , ale wtedy kopiowanie szło tak samo tylko dopiero przy następnym kroku czyli wypakowywaniu plików przy 37%... wyskakuje ten sam błąd.
Komputer:
Procesor AMD Athlon X2 2.9GHz
Płyta: ASUS M3A78-CM
Karta graf: ATI Radeon HD4670
Pamięć: DDR2 2GB
Dysk: Segate 160GB , SATA
Jeśli o czymś zapomniałem to napiszcie Cwaniak
Proszę o pomoc w instalacji...


RE: Problem z instalacją Windows 7 Ultimate x64 - rafal723 - 12.08.2010 06:30

Masz możliwość instalacji z innej płyty ?


RE: Problem z instalacją Windows 7 Ultimate x64 - Sewer78 - 12.08.2010 08:12

Sprawdź płytkę czy jest OK oraz dysk twardy.


RE: Problem z instalacją Windows 7 Ultimate x64 - House - 12.08.2010 09:21

Parę pytań:
1. Instalujesz z poziomu Windowsa/z poziomu biosu ?
2. Czy jest to nośnik zakupiony w sklepie, czy np. wypalony na płytę ręcznie (licencja MSDNAA).


RE: Problem z instalacją Windows 7 Ultimate x64 - bodziulla - 12.08.2010 10:24

Hej.
Może zrób tak prawdopodobnie możesz mieć problem z ramem przy instalacji. Gdy rozpoczniesz instalkę wyciągnij jedną kość i instalacja. Gdy nie pójdzie na tej to zmień na drugą, ale pojedyńczo masz to zrobić. Gdy już zainstalujesz możesz ponownie włożyć drugą kość i możesz cieszyć się Cwaniak
Pzdr


RE: Problem z instalacją Windows 7 Ultimate x64 - senix20 - 12.08.2010 16:01

Właśnie nie mam możliwości instalacji z innej płyty , ale u kolegi z tej którą mam poszło normalnie a u mnie już nie :/ instaluje Windowsa z biosu , a dysk sprawdzałem i jest w porządku każdy mój poprzedni system instalował się normalnie , tylko z tym mam problem... Płytkę wypalałem programem DeepBurner , używam tego programu praktycznie zawsze kiedy chcę nagrać bootowalną płytkę... A kiedy próbowałem instalacji z USB obraz płyty robiłem programem UltraISO. Jeszcze muszę spróbować z tymi ramami Cwaniak


RE: Problem z instalacją Windows 7 Ultimate x64 - bonhart - 14.08.2010 13:14

(12.08.2010 16:01)senix20 napisał(a):  Właśnie nie mam możliwości instalacji z innej płyty , ale u kolegi z tej którą mam poszło normalnie a u mnie już nie :/ instaluje Windowsa z biosu , a dysk sprawdzałem i jest w porządku każdy mój poprzedni system instalował się normalnie , tylko z tym mam problem... Płytkę wypalałem programem DeepBurner , używam tego programu praktycznie zawsze kiedy chcę nagrać bootowalną płytkę... A kiedy próbowałem instalacji z USB obraz płyty robiłem programem UltraISO. Jeszcze muszę spróbować z tymi ramami Cwaniak

Może wymień swój napęd DVD na kolegi i sprawdź czy u Ciebie pójdzie ?