Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany PRoblem z dźwiękiem w Filmach RMVB - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Wideo (/wideo-24-f)
+---- Wątek: Rozwiązany PRoblem z dźwiękiem w Filmach RMVB (/problem-z-dzwiekiem-w-filmach-rmvb-8246-t)



PRoblem z dźwiękiem w Filmach RMVB - pilat - 05.08.2010 15:45

Witam.
Moim problemem jest to iż, nie mam dźwięku w filmach RMVB obraz wszystko git tyle że nie ma dźwięku. Miałem kiedyś taki sam przypadek i wiem na 1000% że to nie jest wina kodeków ponieważ, ściągnąłem taki programik czy też to był patch i klikałem na niego dwa razy żadne okno ani nic sie nie otwierało i potem włączałem tylko film i wszystko działało. W sumie moim problemem jest to, że nie wiem jak sie nazywa ten programik. Jeżeli ktoś wie to prosiłbym o pomoc, także prosiłbym nie pisać że jakiś tam kodeków nie mam czy coś bo dźwięk wcześniej normalnie działał tylko odpaliłem innym programem inny film potem ten rmvb i nie działał dźwięk więc proszę tylko o nazwę jeżeli ktoś zna Proszący


RE: Problem z dźwiękiem ! - Dzejkop - 05.08.2010 17:55

Sub edit player z kodekami,
ewentualnie
http://www.dobreprogramy.pl/KLite-Codec-Pack,Program,Windows,13137.html


RE: PRoblem z dźwiękiem w Filmach RMVB ! - pilat - 06.08.2010 11:40

Pisałem wyżej że nie jest to problem kodeków a zresztą mam te dwa kodeki i nic ; /


RE: PRoblem z dźwiękiem w Filmach RMVB ! - stingear - 06.08.2010 11:47

Ja też polecę Sub-Edit Player, do tego Vista Path, wywalenie WMP12 z systemu przed instalacją(jak potrzebujesz WMP, to ściągnij 11 dla W7, nie gryzie się SubEdit'em), do tego kodeki XviD, RealAletrnative i QuickTimeAlternative. Wszystko wtedy gra.
Instalacja SubEdit Player na W7.


RE: PRoblem z dźwiękiem w Filmach RMVB ! - andrew-jar - 06.08.2010 12:54

@pilat - instalując K-Lite Mega Codec Pack trzeba wybrać opcję w select components - profil 7: Lots of stuff.

Ja instaluję tylko:
- K-Lite
- realalt190
oraz
ac3filter_1_63b

i wszystko na wszystkim śmiga.

Pozdrawiam


RE: PRoblem z dźwiękiem w Filmach RMVB ! - pilat - 10.08.2010 02:09

Dzięki za pomoc : )