Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak skonfigurować połączenie wifi aby dobrze udostępniło Neostradę? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak skonfigurować połączenie wifi aby dobrze udostępniło Neostradę? (/jak-skonfigurowac-polaczenie-wifi-aby-dobrze-udostepnilo-neostrade-8210-t)

Strony: 1 2


RE: Jak skonfigurować połączenie wifi aby dobrze udostępniło Neostradę? - filmowiec - 05.08.2010 11:22

już działa to był mój błąd bo nie sprawdziłem, bo wcześniej na stacjonarmym musiałem klikać połącz i był net a teraz jest tak że net jest cały czas, nie muszę klikać połączCwaniak
tu masz screena jak to jest terazCwaniak ale wszystko działa, sprawdziłem na jeszcze jednym laptopie w domu z XP i tez bez problemów się łączy. Dziekuje bardzo za pomoc, bo sam nie miałem pojęcia jak to ustawić.


RE: Jak skonfigurować połączenie wifi aby dobrze udostępniło Neostradę? - andrew-jar - 05.08.2010 11:28

Cieszę się bardzo , że mogłem pomóc (przecież pisałem Ci o tym "aplikacja neo").
Pozdrawiam

PS.
Teraz możesz dodatkowo wejść w ustawienia routera WIFI i zabezpieczyć twoją sieć np.szyfrowaniem WPA2