Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Wszystkie ikonki zmieniły się w Windows Media Player - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Wszystkie ikonki zmieniły się w Windows Media Player (/wszystkie-ikonki-zmienily-sie-w-windows-media-player-8175-t)



Wszystkie ikonki zmieniły się w Windows Media Player - Fenas - 02.08.2010 18:44

Otóż, włączyłem komputer i dosłownie wszystkie ikonki zmieniły się w windows media center i jak klikam np. na przeglądarkę to uruchamia się windows media center i tak z każdym programem. Proszę o pomoc.


RE: Wszystkie ikonki zmieniły się w Windows media player - House - 02.08.2010 18:55

1. Panel sterowania\Programy\Programy domyślne\Ustaw programy domyślne - Ustaw programy domyślne.
2. Możesz użyć także przywracania systemu.


RE: Wszystkie ikonki zmieniły się w Windows Media Player - Fenas - 02.08.2010 19:09

Pierwsza opcja nie wypaliła. Jeśli chodzi o drugą to niby jak mam to włączyć? Tak jak wspominałem, za każdym razem odpala mi się windows media center.


RE: Wszystkie ikonki zmieniły się w Windows Media Player - House - 02.08.2010 19:14

2 opcja : Start - (wpisz) - przywracanie systemu - przywróć do dnia sprzed występowania problemu.


RE: Wszystkie ikonki zmieniły się w Windows Media Player - Fenas - 02.08.2010 19:33

A jeśli wcześniej nie zrobiłem tej kopii zapasowej?


RE: Wszystkie ikonki zmieniły się w Windows Media Player - Nostromo - 02.08.2010 20:57

(02.08.2010 19:33)Fenas napisał(a):  A jeśli wcześniej nie zrobiłem tej kopii zapasowej?

To nie jest kopia zapasowa tylko standardowe narzędzie Windows, które pozwala cofnąć niekorzystne zmiany spowodowane przez instalowane programy lub nieprzemyślane decyzje użytkowników. W kilka minut wszystko wraca do stanu poprzedniego (ostatniego, który nie sprawiał problemów). Skoro nie wiesz co to jest, to przypuszczam że nie wyłączyłeś ochrony dysku (jak to czynią niektórzy poprawiacze Windowsa) i w każdej chwili możesz z tego narzędzia skorzystać. Czy ktoś jeszcze ma dostęp do twojego komputera? Takie zmiany raczej nie powstają przypadkowo, same z siebie.