Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Szukam sterowników pod Windows 7 - Asus P5KPL-VM (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Szukam sterowników pod Windows 7 - Asus P5KPL-VM (rozwiązany) (/szukam-sterownikow-pod-windows-7-asus-p5kpl-vm-rozwiazany-8166-t)



Szukam sterowników pod Windows 7 - Asus P5KPL-VM (rozwiązany) - Pingwin_92 - 02.08.2010 12:01

Witam, wczoraj zainstalowałem Windows 7 Ultimate 64-bit na kompie, ale mam problem, gdyż nie mogę znaleźć sterowników pod płytę główną Asus V-P5G31 (P5KPL-VM). Proszę o pomoc...


RE: Problem ze znalezieniem sterowników pod Windows 7 - stingear - 02.08.2010 12:03

Jeśli masz płytę ze sterownikami pod Vistę, użyje jej. Sterowniki są kompatybilne i o wiele stabilniejsze niż te pod W7. Polecam też program DriverMax, on sam Ci znajdzie, pobierze i zainstaluje sterowniki. Więcej na jego temat znajdziesz na forum. Sterowniki są tez na stronie producenta: Support ASUS. Kliszasz "Download, po lewej wklejasz "P5KPL-VM"(w miejscy "Wprowadź model lub ..."), wybierz pierwszy na liście, potem pojawi się okienko wyboru systemu i wybierz "Windows 7 64bit" i klikasz Ok. Będziesz miał całą listę ze sterownikami.
EDIT:
P.S. Nie umiesz znaleźć, ponieważ szukasz do "Asus V-P5G31"(jest to chipset grafiki na płycie) zamiast "Asus P5KPL-VM"(to jest model Twojej płyty głównej).


RE: Szukam sterowników pod Windows 7 - Asus P5KPL-VM - Pingwin_92 - 02.08.2010 12:41

Wpisałem na tej stronce asusa, wyskoczyła lista sterowników, które mam pobrać? Wszystkie 51? Czy tylko te najnowsze wersje które są na górze??


RE: Szukam sterowników pod Windows 7 - Asus P5KPL-VM - stingear - 02.08.2010 13:48

Tu masz instrukcję obrazkową. Wchodzisz na stronę klikasz Download, potem wpisujesz nazwę, klikasz Enter i lecisz dalej wg instrukcji.
[attachment=1318]