Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem po instalacji Windows 7 Ultimate - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem po instalacji Windows 7 Ultimate (/problem-po-instalacji-windows-7-ultimate-810-t)



Problem po instalacji Windows 7 Ultimate - LuffyPL - 30.07.2009 10:45

Zainstalowałem Windows 7 Ultimate pełną wersję.

Aktywowałem go aktywatorem i teraz nie chce się włączyć. Instalowałem na lapku, gdy włączam go pojawia się logo HP potem ma się włączyć system a tu tylko podkreślnik mruga w górnym lewym rogu.

Pomocy !


RE: Problem po instalacji - Dzejkop - 30.07.2009 11:34

Też mam często ten 'podkreślnik' ale wystarczy że wcisnę Ctrl+Alt+del i wszystko gra...
Co rozumiesz przez 'pełną wersję'? Chodzi Ci o tą wersję na komputery Lenevo co została wypuszczona do sieci ostatnio?
Spróbuj wciskać podczas startu kompa F8 może uda Ci się wcisnąć do menu wyboru. Jeżeli Ci się uda wybierz tryb awaryjny i przywróć system do wcześniejszego stanu (kiedy było OK). I teraz:
1. Zastosuj tą poradę (po 30 dniach 1 okresu próbnego) Przedłużanie okresu na wykonanie aktywacji do 120 dni (tutorial)
2. Poszukaj innego aktywatora.


RE: Problem po instalacji Windows 7 Ultimate - Romanek100 - 11.08.2009 16:26

Hmm...
Pytanie jakim Aktywatorem został potraktowany ten Ultimate. Czy czasem ów HP nie ma ukrytej partycji z opcją bootowania? I czy w biosie jest ustawiony właściwy boot i rodzaj dysku z AHCI na IDE? U mnie W7 U przeszedł bez najmniejszych problemów aktywację i spolszczenie.