Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jaka jest liczba otwartych procesów "czystego" Windows 7? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Jaka jest liczba otwartych procesów "czystego" Windows 7? (/jaka-jest-liczba-otwartych-procesow-czystego-windows-7-7938-t)



Jaka jest liczba otwartych procesów "czystego" Windows 7? - atomic - 22.07.2010 21:34

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest liczba otwartych procesów Windows 7, który jest czysto po formacie i nie miał instalowanych żadnych aplikacji?

Czy moje 57 procesów to za dużo?
Mam antywirusa, panele sterowania od Creativa i Nvidii. Z tych dodatkowych to chyba tyle.

Autostart wygląda ok, więc czy moje 57 procesów to za dużo i oznacza to, że komputer nadaje się do formatu?


RE: Jaka jest liczba otwartych procesów "czystego" Windows 7? - bodziulla - 22.07.2010 21:59

Hej.
Niestety mam dla Ciebie złą wiadomość Twój komputer nie nadaje się do formatu. Odnośnie procesów ilość jest prawidłowa. Z tym, że mylisz ciut pojęcia (czysty system). W tym przypadku masz już zainstalowane programy i już owe aplikacje działają w tle. Jeżeli chcesz zmniejszyć ilość procesów musisz je wyłączyć z których nie korzystaszCwaniak


RE: Jaka jest liczba otwartych procesów "czystego" Windows 7? - atomic - 22.07.2010 23:34

Po prostu szukam pretekstu, że mam jakiegoś trojana czy coś, ale jeśli mówisz, że tyle procesów to nic nadzwyczajnego to ok.


RE: Jaka jest liczba otwartych procesów "czystego" Windows 7? - bodziulla - 23.07.2010 01:38

Mogę Ciebie zapewnić, że nie masz trojana. Ogólnie granica wraz z sterownikami, anty waha się do 58Cwaniak. Mówimy o czystym systemie wraz z anty i sterownikamiZadowolony
Pzdr


RE: Jaka jest liczba otwartych procesów "czystego" Windows 7? - OBCY1910 - 28.08.2010 00:15

(22.07.2010 21:34)atomic napisał(a):  Witam,

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest liczba otwartych procesów Windows 7, który jest czysto po formacie i nie miał instalowanych żadnych aplikacji?

Czy moje 57 procesów to za dużo?
Mam antywirusa, panele sterowania od Creativa i Nvidii. Z tych dodatkowych to chyba tyle.

Autostart wygląda ok, więc czy moje 57 procesów to za dużo i oznacza to, że komputer nadaje się do formatu?

Hej wyłącz wszystkie pierdoły z których nie korzystasz . Tak jak napisał budziulla.