Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows Vista - błąd podczas instalacji SP2 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Pozostałe systemy Windows (/pozostale-systemy-windows-31-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows Vista - błąd podczas instalacji SP2 (/windows-vista-blad-podczas-instalacji-sp2-7924-t)



Windows Vista - błąd podczas instalacji SP2 - cinek3883 - 21.07.2010 22:44

Witam, otóż na jednym z laptopów posiadam oryginalny system Windows Vista SP1, i wczoraj postanowiłem go aktualizować. Niestety podczas instalacji wyskakuje błąd i nie mogę tego zrobić! Może ktoś kompetentny w temacie poradzi co zrobić? Poniżej zamieszczam screen!

[attachment=1256]

Ps. przepraszam za brak zmiękczenia nad c , ale na tym komputerze pod skrótem prawy alt + c wyskakuje mi "Panel Ati Catalyst" i szczerze mówiąc nie wiem jak osunąć ten skrót aby normalnie móc pisać ci! Może z tym tez ktoś mi poradzi? Pozdrawiam.


RE: Windows Vista - błąd podczas instalacji SP2 - ihatebuffering - 22.07.2010 12:38

Czy instalujesz SP przez Windows Update ? Jeśli tak to spróbuj pobrać SP2 z innego źródła np stąd:
Pobierz.
Pamiętaj aby instalator uruchomić jako administrator (PPM na setup.exe Uruchom jako admin).


RE: Windows Vista - błąd podczas instalacji SP2 - cinek3883 - 24.07.2010 17:27

Przeoczyłem mały szczegół! Właśnie instalację z poziomu administratora! Myślałem że jeśli korzystam z konta administratora powinno być ok, a jednak trzeba jeszcze uruchomić instalator jako administrator! Czyli główny problem zostaje rozwiązany! Dziękuję za pomoc!