Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Uruchamiane bez instalacji Call of Duty 4 na Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Uruchamiane bez instalacji Call of Duty 4 na Windows 7 (/uruchamiane-bez-instalacji-call-of-duty-4-na-windows-7-792-t)



Uruchamiane bez instalacji Call of Duty 4 na Windows 7 - Dzejkop - 28.07.2009 13:39

Chciałem ostrzec graczy CoD 4. Otóż jesli uruchomią Cod 4 pod Windowsem 7 bez instalacji, tj. uruchomią plik .exe coda, ich save`y zostaną bezpowrotnie zrestartowane!
Dlatego też przed uruchomieniem, należy skopiować nasz save, uruchomić grę, w opcjach wpisać nasz key, i ponownie wgrać save. Cwaniak


RE: Uruchamiane bez instalacji Call of Duty 4 na Windows 7 - zumun - 16.04.2010 17:54

Albo zainstalować grę Zadowolony


RE: Uruchamiane bez instalacji Call of Duty 4 na Windows 7 - OBCY1910 - 26.08.2010 18:49

(28.07.2009 13:39)kuba096 napisał(a):  Chciałem ostrzec graczy CoD 4. Otóż jesli uruchomią Cod 4 pod Windowsem 7 bez instalacji, tj. uruchomią plik .exe coda, ich save`y zostaną bezpowrotnie zrestartowane!
Dlatego też przed uruchomieniem, należy skopiować nasz save, uruchomić grę, w opcjach wpisać nasz key, i ponownie wgrać save. Cwaniak

To znaczy jak zrobię format i nie skopiuje pliku z moim plikiem gracza to po zainstalowaniu gry będę musiał zdobywać wszystko od nowa ? Tak właśnie robię.


RE: Uruchamiane bez instalacji Call of Duty 4 na Windows 7 - ihatebuffering - 27.08.2010 12:30

Jeśli po reinstalacji systemu uruchomisz grę, bez wcześniejszego skopiowania sejwów, to profil zostanie uszkodzony. Zostanie nadpisany plik z twoimi osiągnięciami, statystykami, poziomem itp.


RE: Uruchamiane bez instalacji Call of Duty 4 na Windows 7 - OBCY1910 - 27.08.2010 21:29

(27.08.2010 12:30)ihatebuffering napisał(a):  Jeśli po reinstalacji systemu uruchomisz grę, bez wcześniejszego skopiowania sejwów, to profil zostanie uszkodzony. Zostanie nadpisany plik z twoimi osiągnięciami, statystykami, poziomem itp.

Właśnie podpowiedział mnie to kumpel , jak nie skopiowałem pliku to musiałem wszystko zaczynać od nowa i to było troch denerwujące , ponieważ musiałem wszystko zdobywać od nowa tak jak napisał ( ihatebuffering ) ale już mam problem z głowy .