Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Panda Security problem z dezintalacją - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Panda Security problem z dezintalacją (/panda-security-problem-z-dezintalacja-7782-t)



Panda Security problem z dezinstalacją - revansan - 14.07.2010 13:42

Witam!
Próbuję odinstalować Pandę Security 2010 wchodzę w "odinstaluj program" odnajduję Pandę , wciskam "odinstaluj" pojawia mi się okienko Windowsa i nic się nie ładuje, nic się nie dzieje... . Wciskam czerwony przycisk i pojawia mi się "brak odpowiedzi".
A gdy chcę usunąć folder Pandy z Program Files pojawia mi się komunikat "Nie możesz usunąć folderu ponieważ nie masz uprawnień administratora". Co mam zrobić?


RE: Panda Security problem z dezintalacją - Portator - 14.07.2010 15:21

Witaj.
Proponuję pobrać i zainstalować darmowy Revo Uninstaller on znacznie lepiej spisuje się niż narzędzie systemowe. Usuwa pozostałości w rejestrze.
Powodzenia.


RE: Panda Security problem z dezintalacją - revansan - 14.07.2010 18:18

Program który mi podałeś nie wyszykuje Pandy. Wiem , że ten program nadal jest na moim komputerze bo nadal mogę go uruchomićSmutny


RE: Panda Security problem z dezintalacją - bodziulla - 14.07.2010 18:48

Hej.
Mam pytanie. Zainstalowałeś sobie w/w aplikację i teraz nie możesz jej odinstalować nadal. Jakie masz konto admina czy niestandardowe?. Jak na razie pierwsza opcja spróbuj odinstalować w trybie awaryjnym


RE: Panda Security problem z dezintalacją - Portator - 14.07.2010 18:48

Spróbuj usunąć ( odinstalować ) plik jako pełny administrator.
W menu start wpisz cmd jak się pojawi lista kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz uruchom jako administrator i w konsoli wpisz polecenie
Net user administrator /active:yes zatwierdź enterem. Wyloguj się. Przy ponownym logowaniu będzie nowe konto - Administrator ( to jest pełny admin. )
Zrób to co zamierzałeś.
Aby wyłączyć konto ( to samo polecenie, lecz z końcówką :no )
Powodzenia


RE: Panda Security problem z dezintalacją - bodziulla - 14.07.2010 18:53

Możesz napisać jaką masz Pandę dokładnie?. Panda IS 2010 czy sam program anty?


RE: Panda Security problem z dezintalacją - revansan - 14.07.2010 21:26

Sławek dzięki!! Udało sięUśmiechnięty Dziękuję wszystkim za pomoc