Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Amd SB710 - Standardowy podwójny kontroler PCI IDE (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Amd SB710 - Standardowy podwójny kontroler PCI IDE (rozwiązany) (/amd-sb710-standardowy-podwojny-kontroler-pci-ide-rozwiazany-7689-t)



Amd SB710 - Standardowy podwójny kontroler PCI IDE (rozwiązany) - Yankeee - 09.07.2010 00:44

Hejka

Mam następujący mały problemik ;]

Posiadam płytę główną Asrock A780GXH/128M na SB710 .

Wgrałem system windows7 ultimate x64 do tego AMD South Bridge Driver i menedżer urządzeń ciągle pokazuje Standardowy podwójny kontroler PCI IDE .

Poprzednio miałem Viste x64 bit i nie było tego problemu po wgraniu powyższych sterowników pokazywało ładnie AMD Sata ( Native Mode)

Jest rozwiazanie tego problemu ? czy Windows 7 preferuje już tylko AHCI ?

Dzięki za odp
Marcin


RE: amd SB710 + Standardowy podwójny kontroler PCI IDE - bodziulla - 09.07.2010 01:28

Hej.
Tak niestety W7 preferuje AHCICwaniak
Pzdr


RE: Amd SB710 - Standardowy podwójny kontroler PCI IDE - ihatebuffering - 09.07.2010 11:41

Windows 7 u mnie działa poprawnie w trybie AHCI jak i IDE. Chociaż w AHCI według mnie szybciej. W sprawie tego kontrolera, zaktualizuj sterownik według tej porady. Szukanie i aktualizacja sterowników oraz identyfikacja sprzętu (porada).


RE: Amd SB710 - Standardowy podwójny kontroler PCI IDE - Yankeee - 10.07.2010 02:39

(09.07.2010 11:41)ihatebuffering napisał(a):  Windows 7 u mnie działa poprawnie w trybie AHCI jak i IDE. Chociaż w AHCI według mnie szybciej. W sprawie tego kontrolera, zaktualizuj sterownik według tej porady. Szukanie i aktualizacja sterowników oraz identyfikacja sprzętu (porada).

Problem rozwiązany dzięki Cwaniak