Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie otwiera się Windows Mail - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Nie otwiera się Windows Mail (/nie-otwiera-sie-windows-mail-7646-t)



Nie otwiera się Windows Mail - jann353 - 07.07.2010 19:40

Witam wszystkich!
Zostawiłem komputer włączony na noc, wieczorem wszystko działało. Rano stwierdziłem brak ikony poczty przy przycisku Start. Trochę mnie to zdziwiła, ale spróbowałem w inny sposób uruchomić windows mail - bez efektu. Plik WinMail.exe figuruje w wykazie uruchomionych procesów komputera, ale nic się nie pojawia. Zaktualizowałem usługę live - bez skutku.

Dodam, że jednocześnie mam podobny problem z folderem bluetooth exchange - kiedy klikam na ikonę, folder nie otwiera się.

Zastanawiam się, czy to nie wirus, ale moja Avira i Windows security essentials śpią spokojnie. Zrobiłem checkdisk, nie pomogło. O co może chodzić? Pozdrawiam!
jann


RE: Nie otwiera się Windows Mail - bodziulla - 07.07.2010 23:27

Hej.
Myślę, że najlepiej będzie jak skorzystasz z opcji przywracania systemuZadowolony
Pzdr
PS. Mała sugestia nie powinieneś mieć aż tyle ochrony na kompie Avira, Windows SE i nie mów, że masz jeszcze Windows Defender włączony?. Moja sugestia używaj jednego nie kilka bo możesz mieć małe spięcia pomiędzy nimiCwaniak