Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja Win7 x64 i autochk - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Instalacja Win7 x64 i autochk (/instalacja-win7-x64-i-autochk-7521-t)



Instalacja Win7 x64 i autochk - Iwona - 01.07.2010 21:19

Witam! W grudniu zeszłego roku zakupiłam komputer stacjonarny Acer Aspire 3203 (1TB,8GB RAM) z Windows 7. Przy probie reinstalacja Linuxa który został zainstalowany do sprawdzenia, nie mogłam uruchomić Windowsa. Jako ze nie trzymałam bardzo istotnych plików zainstalowałam nowego Windowsa. 3 tygodnie temu padła karta graficzna i komputer został wysłany do naprawy. Wrócił w zeszły piątek z serwisu Acer. Podczas uruchomienia komputera zobaczyłam na czarnym ekranie informacje "autochk ..." niestety dalej nie udało mi się zapamiętać, gdyż komunikat pojawiał się dosłownie na sekundę. Komputer automatycznie się restartował i pokazało się menu wyboru oraz informacja o tym iż nastąpił problem. Według wskazówki z menu wyboru starałam się zrobić naprawę systemu z płyty z Windowsem, lecz problem pojawił się identyczny. Sformatowałam dysk przy pomocy Gparted i problem ten sam. Czy moglibyście mi pomoc ? Co mam zrobić?