Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozmowy na temat polityki - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+---- Dział: Pogaduszki (/pogaduszki-61-f)
+---- Wątek: Rozmowy na temat polityki (/rozmowy-na-temat-polityki-7332-t)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Rozmowy na temat polityki - peciaq - 14.11.2012 12:25

Ja nie mówię o tym co widziałem w TV, ponieważ nie oglądam telewizji Uśmiechnięty a wiem co mówię.


RE: Rozmowy na temat polityki - Hrywi - 14.11.2012 18:55

Pod moim mieszkaniem w Wawie przechodził właśnie taki marsz... kompletna porażka.
Jeśli chodzi o Kaczyńskiego to on zawsze był ponury, a kto go nie lubi to jego sprawa choć nie pałam miłością do niego Wstydniś


RE: Rozmowy na temat polityki - House - 16.11.2012 12:05

Trzeba patrzeć też na to, że właśnie takie "małe" incydenty psują takie święto. Nie jest to sztucznie kreowane przez media tylko po prostu "tak było".


RE: Rozmowy na temat polityki - sybic - 16.11.2012 14:11

Jeśli to były incydenty to media powinny poświecić im kilka sekund w formie zdawkowego news’a, a tymczasem w TVN24 w kółko leciały te same obrazy, tak widz mógł je sobie dobrze utrwalić. To nic innego jak sztuczne kreowane rzeczywistości przez media rzeczywistości.
Czy widzieliście marsz pasjonatów w starych mundurach?
Ja widziałem tylko w relacji na żywo w TVP. W TVN24 jakoś tego w kółko nie puszczali, a szkoda by wielu przypadkowych widzów obejrzałoby to z przyjemnością…
Ale nie… TVN24 woli uprawiać geobelsówkę i kreować rzeczywistość tak jak im się podoba.
Mogą to robić bo ciemny lud (ich widzowie) i tak to kupią.
Mam znajomych w Warszawie i z ich punktu widzenia to był incydent, warty zaznaczenia, ale nie warty nagłośniania.


RE: Rozmowy na temat polityki - Zguba25 - 18.11.2012 03:20

są to tematy, które można drążyć, tak samo było i jest ze Smoleńskiem
nie mają już o czym gadać to ciągle nadają o Smoleńsku


RE: Rozmowy na temat polityki - peciaq - 22.11.2012 15:02

Padłem ze śmiechu.

Macierewicz powiedział, że ten zamach był na pewno kierowany w PiS, ponieważ ich loża znajduje się bezpośrednio pod siedzibą prezydenta i premiera.


RE: Rozmowy na temat polityki - sybic - 22.11.2012 15:10

ja padłem ze śmiechu, kiedy zobaczyłem fotki. ABW na których są rzeczy tego zamachowca.
Toż ja to samo mam w piwnicy.
Tu je wrzuciłem z małym opisem.
http://almsun.pl/zamach/
Pełna baczka śmiechu.

Chciałoby się jeszcze dodać, że ta wspaniała akcja robi się już słynna na cały świat, a nawet w Jamajce!
Izrael wyraził nadzieję że ABW udzieli cennych wskazówek Mossadowi na temat nowoczesnych technik zwalczania "bomberów" . Słowa uznania płyną także od Obamy a jednocześnie prezydent wyraził ubolewanie że pamiętnego 11 września w USA nie było agentów ABW bo na pewno udaremnili by te tragiczne zamachy . W prasie zagranicznej wychwalana jest też bohaterska postawa naszego gajowego który nie wahał się ze świtą wystąpić publicznie 11 listopada gdy już 9 - go wiadomo było że coś jest nie tak. Normalnie aż serce rośnie.
Brunon K. sam jeden tą oto sprężynką od długopisu (patrz zdjęcia operacyjne ABW) chciał wysadzić sejm.


RE: Rozmowy na temat polityki - thermalfake - 12.12.2012 20:10

I jak się wam podoba wypowiedź kaczuchy która ma żal o to, że ją nie internowano.
Dla mnie ten człowiek już dawno był skończony ale dziś przeszedł samego siebie.


RE: Rozmowy na temat polityki - Maxim128 - 14.11.2013 20:37

Podbijam temat Uśmiechnięty

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,14942502.html

Co o tym sądzicie? Moim zdaniem bardzo dobrze sędzia wytłumaczył.


RE: Rozmowy na temat polityki - mabella - 06.11.2014 11:55

Faktycznie rzeczowo podszedł do sprawy, choć ja w niezawisłość sądów w Polsce to nie wierzę za bardzo.


RE: Rozmowy na temat polityki - Marta34 - 07.10.2015 17:23

Dokałdnie. A z mediami w Polsce to jeszcze inna bajka. Obejrzyjcie sobie wiadomosc na polsacie a potem fakty. Różnica w przekazywaniu informacji - kolosalna!


RE: Rozmowy na temat polityki - sir-greg - 08.10.2015 21:46

Chyba was całkiem pogieło (admnistracja) że sprzedajecie się KW Platforma Obważanka i rozsyłacie spam promujący obecnie kradnących na lewo i prawo:/


RE: Rozmowy na temat polityki - LadyInBlue - 08.10.2015 21:54

Prosimy o dowód takowego zachowania.


RE: Rozmowy na temat polityki - jzdw - 19.11.2017 15:03

Kupa durniów na kółkach z jednej i z drugiej strony.Lecz wolę złodziei,którzy nie mieszali się do zwykłych ludzi niż nacjonalistów faszyzujących mówiących co mam robić a czego nie!