Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Kłopot z uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Kłopot z uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa (/klopot-z-uruchomieniem-programu-prosba-o-konfiguracje-antywirusa-7212-t)

Strony: 1 2


Kłopot z uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - PLANETKA - 14.06.2010 12:11

Witam i mam taki o to problem zainstalowałem sobie ,SpeedBit Video Accelerator i nijak nie działa mi po prostu jest martwy , ikonka jest i mi wywala że mam sobie skonfigurować go, w nod 32 i próbuję to tam zrobić ale nie mam tej opcji co tam mówią , w ustawieniach i proszę o pomoc , bo potrzebuję ten program mieć uruchomiony a ni jak nie działa, oczywiście pomógł leci od razu dla tego kto mi pomoże ok.Smutny


RE: Problem z uruchomieniem programu. - bodziulla - 14.06.2010 12:15

Hej.
Możesz powiedzieć co jest za komunikat i co masz ustawić w Nod?


RE: Problem z uruchomieniem programu. - PLANETKA - 14.06.2010 12:18

Tak przy próbie połączenia wyskakuje mi, że mam antywira skonfigurować i czytałem to tam, i nie mam tej opcji w ustawieniach w mym nodzie 32, wiesz i już nie wiem co mam dalej z tym robić ?


RE: Problem z uruchomieniem programu. - bodziulla - 14.06.2010 13:24

Jakiego masz NOD-a?
Również proszę o podanie jaką masz wersję programu, który jest problematyczny.


RE: Problem z uruchomieniem programu. - PLANETKA - 14.06.2010 13:43

Eset Nod 32 Antyvirus .


RE: Kłopot uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - bodziulla - 14.06.2010 14:19

Mam pytanie jakiej używasz przeglądarki?. Skąd pobrałaś program tzn SpeedBit?. Pobrałem Nod-a antywirus, wgrałem program i nie mam żadnego komunikatu wszystko działa jak należy. Teraz pytanie skąd masz też Nod-a?hr]
Ewentualnie jak mogę prosić jaki masz komunikat?.


RE: Kłopot uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - PLANETKA - 14.06.2010 14:51

No używam mozilli , program pobrałem z ich strony, i próbowałem też ze starszymi wersjami ale też lipa , nie odpala. A co do noda to mam od początku ten sam , to może ty mi zapodaj swego może w tym moim coś jest nie tak, tylko coby był na wersje 32 bity ok.

I po kiego wszystko w nim sie otwiera , w i e nie rozumiem jak powinno w mozilli , skoro ona jest domyslną przeglądarką?.


RE: Kłopot uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - bodziulla - 14.06.2010 14:56

Pobrałem z strony Eseta program NOD 32 Antyvirus x32, ale jest to wersja tylko na 30 dni. Później pobrałem SpeedBit Video Accelerator z strony EN (free). Po czym był potrzebny Adobe Flash Player, który się sam zainstalował czyli cała instalacja przebiegła automatycznie. Po czym program anty jak i speed żadnych nie podawał problemów pełna kompatybilność (ale warunek był zrobić restart po instalacji speeda)


RE: Kłopot uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - PLANETKA - 14.06.2010 15:10

No to ja zgłupiałem już sam nie wiem co temu dolega, u mnie wywala cały czas że coś tam z anty wirem, nie tak w ustawieniach a ty piszesz że nic nie ustawiałeś a ci działa.


RE: Kłopot uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - bodziulla - 14.06.2010 15:14

No tak tylko gdybyś zrobił screena z komunikatem to może szybciej doszlibyśmy do tego. Ogólnie zrobiłem to na W7 Starter x32 pokoloei Nod potem SpeedBit i jedzie, że hej.Zadowolony
Bo na razie nie wiem co z tym "coś tam z antywirem"?.


RE: Kłopot uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - ihatebuffering - 14.06.2010 15:18

PLANETKA, wpisz w menu start "msconfig" , zakładka usługi, zaznacz "ukyj wszystkie usługi frimy MS", wyszukaj na liście wszystkie które są związane z Nodem i je wyłącz. Następnie przeinstaluj program jako administrator i sprawdź czy pomogło.


RE: Kłopot uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - PLANETKA - 14.06.2010 16:57

No i zrobiłem tak jak mi kazałeś, i nadal nic to samo a taki komunikat mi wywala, jak próbuję sprawdzić czy program działa.

[Obrazek: beztytulu24.png]


RE: Kłopot uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - bodziulla - 14.06.2010 18:09

Mam do Ciebie prośbę czy możesz pokazać gdy naciśniesz na komunikat "Help me connect" jaki będzie komunikat?. Bo nie wiem co może Tobie blokować w programie antywirusowym. Gdyby to był Internet Security to prędzej bym się zgodził. Już na dwóch maszynach robiłem taką konfiguarcję co Ty masz i działa bez zarzutu.


RE: Kłopot uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - PLANETKA - 14.06.2010 18:22

No więc tutaj potem mnie wywala, i powiedz mi dlaczego to się cały czas łączy z, i e a nie z mozilla to jest denerwujące wiesz.

[Obrazek: 474ceb70edef3023med.png]


RE: Kłopot z uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - bodziulla - 14.06.2010 18:46

Pierwsze pytanie się nasuwa czy miałeś kiedyś inny program antywirusowy wgrany bądź masz inny teraz włącznie z Nod-em?. Pierwsze pytanie nasuwa mi się, bo tak wygląda jakby kiedyś był inny program. Bądź masz włączoną zaporę systemową czy inną?
PS. Niekiedy muszę odejść od kompa, ale jestem cały czas na forum i Ciebie śledzę Uśmiechnięty


RE: Kłopot z uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - PLANETKA - 14.06.2010 18:52

Nie nie miałem nigdy mam teraz tylko ten, 1 od początku odkąd system wgrałem nic więcej.


RE: Kłopot z uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - bodziulla - 14.06.2010 18:54

Ok tylko pytam. Bo nie wiem co mam pomału robić. Choćbym chciał zepsuć i nic nadal mam cały czas dobrze.
Odnośnie zapory masz tylko i wyłącznie systemową?. Szkoda, że nie mogę powiększyć zdjęcia (co tam pisze dokładnie). Gdy naciskam mam się zalogować na fotosik i już nie ma zdjęcia.


RE: Kłopot z uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - PLANETKA - 14.06.2010 18:58

To masz się fajnie że ci działa, u mnie niestety nadal stoję w miejscu, i nic mi nie działa co za szit.

Tu masz linka do tej strony ok. http://www.videoaccelerator.com/support/firewall/eset/


RE: Kłopot z uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - bodziulla - 14.06.2010 19:03

Tylko, że mi to nie potrzebne. Testuję na Twoje potrzeby.


RE: Kłopot z uruchomieniem programu - prośba o konfigurację antywirusa - PLANETKA - 14.06.2010 19:08

No i tam w ten link wchodzę, i nie mam tam takiego czegoś jak tam pisze, w tym poradniku i tu jest problem w tym temacie.