Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z aktywacją i oryginalnością - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z aktywacją i oryginalnością (/problem-z-aktywacja-i-oryginalnoscia-7146-t)



Problem z aktywacją i oryginalnością - Foster - 10.06.2010 08:19

Witam, moj problem polega na tym, ze co jakis czas wyskakuje mi okienko zatytulowane "Na tym komputerze nie jest zainstalowany system windows". Wszystko byloby fajnie jakby on rzeczywiscie byl piratem ale jest oryginalny zainstalowany jeszcze w sklepie toshiby w USA z wszystkimi oznaczeniami keyem itd. Jak myslicie w czym tkwi problem? postanowilem sie poradzic kogos z wieksza wiedza zanim napisze do microsoftu.


RE: Problem z aktywacją i oryginalnością - War_3_ - 10.06.2010 08:29

Aktywacja telefoniczna powinna pomoc.
Przy aktywacji w właściwościach systemu sąmetody offline, w tym telefoniczna - powinno podać Ci numer do MS.


RE: Problem z aktywacją i oryginalnością - Foster - 10.06.2010 10:41

No tak z tym ze jesli nie mam mozliwosci online moze to znaczyc ze system zostal juz aktywowany na miejscu, co jesli jest juz aktywowany a dalej wyskakuje mi takie okienko?


RE: Problem z aktywacją i oryginalnością - War_3_ - 10.06.2010 10:50

Napisałem metody offline.
Aktywacja telefoniczna powinna to załatwić - podobnie było z niektórymi kluczami z MSDN AA (oryginalne, ale trzeba było aktywować drugi raz).


RE: Problem z aktywacją i oryginalnością - bodziulla - 10.06.2010 10:59

Hej.
Niestety może zdażyć się, że system jest legalny a proces legalizacji już przebiegł ( a pomimo tego system jest uważany jako nielegalny). W tym przypadku trzeba a nawet wskazane jest tylko i wyłącznie zadzwonienie do firmy Microsoft i postępować wg wskazań jakie poda automat Microsoftu (prawdopodobnie czytałem, że można tylko i wyłącznie raz aktywować swój system W7 online a później tylko i wyłącznie telefonicznie i chyba jest to prawda, bo u mnie akurat tak było). Szkoda tylko, że my musimy płacić za ich błędy.
Pzdr