Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Gadżet: Temperatura Procesora P4 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Gadżety Windows 7 (/gadzety-windows-7-32-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Gadżet: Temperatura Procesora P4 (/gadzet-temperatura-procesora-p4-7089-t)



Gadżet pokazujący temperaturę procesora - WuuHacz - 06.06.2010 22:31

Witam!
Szukam jakiegoś gadżetu który w połączeniu z jakimś programem do odczytu temperatur da mi wykres na gadżecie pulpitu.
Mój procesor to Intel Pentium 4 3,01Ghz i chciałbym aby na moim pulpicie była wyświetlana temperatura.
Chodzi o gadżet do systemu Windows 7


RE: Gadżet: Temperatura Procesora P4 - stingear - 06.06.2010 22:51

Z tego co kojarzę jest jeden gadget, który pokazuje temperaturę procesora oraz jego użycie. Do działania potrzebuje uruchomionego w tle programu CoreTemp. Gadget do pobrania tu: KLIK. Działa z każdym procesorem.


RE: Gadżet: Temperatura Procesora P4 - WuuHacz - 06.06.2010 23:08

CoreTemp nie obsługuje mojego procesora


RE: Gadżet: Temperatura Procesora P4 - bodziulla - 07.06.2010 01:58

Hej.
Może zainteresuje Ciebie taki programik SpeedFanMeter link do pobrania:
http://www.sendspace.com/file/4vvzsz
Pzdr


RE: Gadżet: Temperatura Procesora P4 - WuuHacz - 07.06.2010 09:51

I do tego programu normalnie będę mógł zainstalować jakiś gadżet który będzie mi pokazywał temperaturę?


RE: Gadżet: Temperatura Procesora P4 - bodziulla - 07.06.2010 13:34

On się już sam instaluje jako gadget na pulpicie. Pokazując temp i zużycie. Najlepiej spróbuj i zobaczysz czy Tobie pasuje i czy faktycznie o to Tobie chodzi. Bo sam interfejes jest dość ubogi, ale praktyczny w stosunku dla Ciebie i spełnia funkcje jakie chciałeś?
Pzdr


RE: Gadżet: Temperatura Procesora P4 - DUSTER119 - 09.01.2011 15:11

Witam serdecznie, przepraszam ze tak odkopuje temat, ale chcialbym się dowiedzieć jednej rzeczy mianowicie ten programik który @up podal na sendspace, sciagnalem zainstalowalem i tu pojawia się problem Wszystkie wartości jakie pokazuje to 0.

Wiecie może jak temu zaradzić?