Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Na taskbarze - belki z programami rozszerzone, a dla jednego programu sama ikona - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Gadżety Windows 7 (/gadzety-windows-7-32-f)
+---- Wątek: Na taskbarze - belki z programami rozszerzone, a dla jednego programu sama ikona (/na-taskbarze-belki-z-programami-rozszerzone-a-dla-jednego-programu-sama-ikona-7078-t)



Na taskbarze - belki z programami rozszerzone, a dla jednego programu sama ikona - Jackzor - 06.06.2010 13:04

Tak, jak w nazwie tematu - ustawiłem, że pojawiają się belki z nazwą aplikacji, a nie same ikony. A czy mógłbym teraz ustawić pokazywanie samej ikony dla jednego programu? Mam przypinowanego foobara (odtwarzacz muzyki) i przy nim tekst na belce nie jest mi potrzebny, starczyłaby sama ikona, tak, jak jest domyślnie. Da radę zrobić coś takiego?


RE: Na taskbarze - belki z programami rozszerzone, a dla jednego programu sama ikona - Magic_coin - 21.07.2010 18:39

W windows czegoś takiego raczej nie zrobisz. Jeśli w Foobarze używasz ColumnsUI to w ocjach>ColumnsUI wyczyść pole "Main window title format script".


RE: Na taskbarze - belki z programami rozszerzone, a dla jednego programu sama ikona - Portator - 22.07.2010 05:57

Witaj. Można zrobić rozwiązanie połowiczne. Nie zmieniając ustawień wyświetlania na pasku zadań, przypiąć program jako nowy pasek narzędzi. Wtedy będzie sama ikona. Pozdrawiam.