Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Poradnik Pełne prawa Administratora na stałe - Windows 7 (tutorial) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Tutoriale i poradniki Windows 7 (/tutoriale-i-poradniki-windows-7-38-f)
+---- Dział: Instalacja, konfiguracja (/instalacja-konfiguracja-43-f)
+---- Wątek: Poradnik Pełne prawa Administratora na stałe - Windows 7 (tutorial) (/pelne-prawa-administratora-na-stale-windows-7-tutorial-6974-t)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pełne prawa Administratora na stałe - Windows 7 (tutorial) - Rapiszon - 30.12.2011 11:44

Witam!
(01.06.2010 07:08)stingear napisał(a):  W przypadku wersji Home, aby uzyskać dostęp do przystawki, klikamy PPM na komputer i wybieramy "Zarządzaj". Na liście po lewej będziemy mieli dostępną opcję "Użytkownicy i grupy lokalne". Działą to na każdej wersji Windows 7.
Problemem jest to że na liście po lewej nie mam opcji "Użytkownicy i grupy lokalne" Co z tym zrobić?
Chcę uzyskać pełen dostęp administratora z uwagi na pewną grę która tego wymaga... NFS Run.
Dzięki.


RE: Pełne prawa Administratora na stałe - Windows 7 (tutorial) - Gorzałt - 18.01.2012 22:53

Wszystko fajnie, tylko

a) nie działa nic z wymienionych
b) po instrukcji z 1 posta, po zalogowaniu uruchamiają mi się tylko procesy systemowe. Nawet explorer nie chce wyskoczyć, muszę go uruchamiać przez menadżera.