Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sterowniki HPDeskjet F2200 pod Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Sterowniki HPDeskjet F2200 pod Windows 7 (/sterowniki-hpdeskjet-f2200-pod-windows-7-6904-t)



Sterowniki HPDeskjet F2200 pod Windows 7 - dwasuchary - 28.05.2010 21:07

Witam,
posiadam HPDeskjet F2200 I niestety oryginalna płyta nie działa z Windows 7.Na stronce HP nie mogę odszukać poprawnego sterownika. Proszę o pomoc. Dziękuje


RE: Sterwoniki HP pod Windows 7 - bodziulla - 28.05.2010 21:09

Hej.
Możesz napisać ja
Hej możesz napisać ciut jaśniej?Czy chodzi Tobie o samą instalację W7 na lapku i nie chcę się uruchomić samoczynnie?Czy masz oryginalny nośnik W7?


RE: Sterwoniki HP pod Windows 7 - StoProcent - 28.05.2010 21:13

Jaki sterownik itd. opisz to się wszystko znajdzie - szczegóły !


RE: Sterwoniki HP pod Windows 7 - bodziulla - 28.05.2010 21:19

Ewentualnie spróbuj nieuruchamiać automatycznie płyty tylko poprzez setup w trybie admina lub możesz zainstalować drukarkę poprzez windows update i powinna pobrać sama sterownik. Jeżeli jest już zainstalowana drukarka Twoja z błędem to odinstaluj ją i włóż ponownie złącze usb i w tym czasie zainstaluj poprzez windows update tzn jak będziesz miał komuniakt, że sterownik nie jest prawidłowo zainstalowany klinknij na ten komunikat i zainstaluj poprzez Windows Update. Mam nadzieję, że dobrze rozumuję. Kolega miał ten sam problem i zrobiłem jak wyżej opisałem i działa
Pzdr


RE: Sterwoniki HPDeskjet F2200 pod Windows 7 - ihatebuffering - 28.05.2010 21:22

Skorzystaj z Drivermaxa, Porada.