Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 nie widzi plików na dysku z Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Windows 7 nie widzi plików na dysku z Windows 7 (/windows-7-nie-widzi-plikow-na-dysku-z-windows-7-6808-t)



Windows 7 nie widzi plików na dysku z Windows 7 - Rarissimo - 23.05.2010 20:23

Cześć!

Zainstalowałam siódemkę na dysku C, na D przeniosłam pliki najważniejsze. Siódemka ich nie widzi, nie wiem czy nawet są. Zawartość dysku D (ogólna) zmniejszyła się sporo.
Co zrobić, żeby odzyskać pliki? A może zainstalować z powrotem XP i zgrać zawartość na płyty?

Nie wiem czy to dobry dział.

Pozdrawiam, przepraszam za utrudnienia.


RE: Widnows 7 nie widzi plików na dysku z Windows 7 - ihatebuffering - 23.05.2010 20:33

Witam, wejdź do Komputer, kliknij na narzędzia (jeśli nie masz to kliknij alt), następnie opcje folderów, widok i zaznacz "pokaż ukryte pliki ..." . Możesz też wyszukać te pliki, w moim komputerze masz w prawym górnym rogu masz miejsce do wpisania nazwy pliku lub folderu, zatwierdzasz enterem.


RE: Widnows 7 nie widzi plików na dysku z Windows 7 - stingear - 23.05.2010 20:33

Co rozumiesz poprzez przeniesienie najważniejszych plików? Przeniosłeś pliki systemowe czy jak?? System możesz naprawić używając płyty z W7 i dając opcję napraw, a co do tych plików to może sobie je przeniosłeś i ukryłeś? Albo je tam przeniosłeś i usunąłeś, a dopóki nie opróżnisz kosza, to będą zajmować miejsce na dysku. Spróbuj uruchomić system w trybie awaryjnym i sprawdzić czy widzi pliki, albo użyj np Total Commander'a, czy widzi pliki. Podaj też więcej szczegółów co zrobiłeś, bo nie do końca rozumiem co zrobiłeś.


RE: Widnows 7 nie widzi plików na dysku z Windows 7 - Rarissimo - 23.05.2010 21:53

ok, zaraz wypróbuję. Pod hasłem 'najważniejszych plików' mam na myśli zdjęcia, filmy, muzykę, pliki tekstowe...