Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z uruchomieniem karty sieciowej wifi - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Problem z uruchomieniem karty sieciowej wifi (/problem-z-uruchomieniem-karty-sieciowej-wifi-6795-t)



Problem z uruchomieniem karty sieciowej wifi - kwiatek - 22.05.2010 22:51

Witam, po zainstalowaniu Windows 7 na moim netbooku nie mogłem wyłączyć sieci bezprzewodowej przy pomocy skrótu(fn+f11), więc dokonałem tego przez centrum mobilności, jednak teraz nie mam możliwości włączenia jej, zainstalowałem ponownie sterowniki, ściągnąłem dodatkowo atheros drivers, patrzyłem czy karta jest włączona w menedżerze i lipa, co mam zorbić aby to naprawić, z góry dziękuję za pomoc.
[Obrazek: zrzut2e.jpg]


RE: Problem z uruchomieniem karty sieciowej wifi - House - 22.05.2010 22:57

Panel sterowania\Sieć i Internet\Połączenia sieciowe 2x lewoklik i się włączy.


RE: Problem z uruchomieniem karty sieciowej wifi - kwiatek - 23.05.2010 08:38

Masz na myśli połącz z siecią, bo połączeń sieciowych nie mogę znaleźć, a tu nie da się włączyć karty :/


RE: Problem z uruchomieniem karty sieciowej wifi - uta1991 - 06.06.2010 21:44

Ja miałem taki problem ze wykrywalo mi tylko karte sieciowa od LAN a od WiFi nie widział system. Wystarczylo tylko wyłączyć sieciowke LAN i po sprawie.


RE: Problem z uruchomieniem karty sieciowej wifi - stingear - 07.06.2010 06:53

Start -> Panel sterowania -> Centrum sieci i udostępniania -> Zmień ustawienia karty sieciowej -> 2xCLIC Połączenie sieci bezprzewodowej Proponuję także przełączyć na obudowie guzik od aktywacji karty sieciowej. Co od klawiszy skrótu, musisz sobie zainstalować HotKeys Utilities.