Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Aero a zmaksymalizowane okna - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Aero a zmaksymalizowane okna (/aero-a-zmaksymalizowane-okna-678-t)



Aero a zmaksymalizowane okna - ramq - 13.07.2009 19:08

Tak jak w temacie. chodzi o to aby wyłączyć aero okna i pasek start (tak jak w viście) przy maksymalizacji. czy da się coś takiego zrobić? Proszę o odp. Zacieszacz


RE: aero gdy zmaksymalizowany - lc0ne - 13.07.2009 19:33

Vista miała niedopracowane Aero (nowość) dlatego też przy maksymalizacji okna pasek i belka okna traciły przeźroczystość. Nie wiem czy był to celowy zabieg czy też niedociągnięcie. Teraz w Siódemce jest nowe Aero, dopracowane, w którym przeźroczystość nie znika nawet po maksymalizacji. Raczej nie da się tego wyłączyć Uśmiechnięty Acz kolwiek nie jestem pewien Cwaniak


RE: aero gdy zmaksymalizowany - ramq - 13.07.2009 19:51

Nie wiem, dla mnie to było bardzo przydatne. Bo i po co aero w trybie zmaksymalizowanym jak i tak nic się nie rusza xD


RE: Aero a zmaksymalizowane okna - stingear - 07.02.2010 21:51

AERO tak właściwie to styl z możliwością "flipowania" okien, a tu akurat chodzi o przeźroczystość. Poprostu się do tego przyzwyczaiłeś, a teraz zmiana i coś nie pasuje, ale nie martw się, to z czasem minie.