Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z Eset Personal Firewall Miniport #91 (prawie rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z Eset Personal Firewall Miniport #91 (prawie rozwiązany) (/problem-z-eset-personal-firewall-miniport-91-prawie-rozwiazany-6774-t)



Problem z Eset Personal Firewall Miniport #91 (prawie rozwiązany) - nunek21 - 21.05.2010 23:33

Witam. Mam pytanie, do tych co się trochę bardziej znają.
Mianowicie, system nie może znaleźć sterownika do (screen)
[Obrazek: problemzesetnod32.th.png]

Próbowałem zaktualizować sterownik poprzez automatyczne wyszukiwanie sterowników przez system Windows, ale nie dało to żadnego rezultatu. Sprawdzałem na innych komputerach, gdzie jest również zainstalowany NOD32, i taki sterownik istnieje dla tego urządzenia i nie ma żadnych konfliktów.


RE: Problem z Eset Personal Firewall Miniport #91 - House - 22.05.2010 08:42

Co do aktualizacji sterowników to polecam zaznajomienie się z wątkiem Szukanie i aktualizacja sterowników oraz identyfikacja sprzętu (porada).


RE: Problem z Eset Personal Firewall Miniport #91 - nunek21 - 22.05.2010 10:35

Niestety takich sterowników witryna Windows Update nie znajduje. Drivemax-a nie chcę instalować. Zostaje mi chyba skopiować dany sterownik, od kogoś kto go posiada Uśmiechnięty
Dzięki za pomoc.

P.S - A dla tych co będą mieli ten sam problem, to może warto pobawić się tym programem Drivemax.


RE: Problem z Eset Personal Firewall Miniport #91 (rozwiązany) - ihatebuffering - 22.05.2010 10:56

Cytat:Drivemax-a nie chcę instalować
Dlaczego nie chcesz ? To bardzo dobry program no ale..
DriverMax pobiera Ci 2 sterowniki dziennie, a jak się przelogujesz na inne konto to znowu pobierze Ci 2 i tak w kółko. A program jest naprawdę dobry.


RE: Problem z Eset Personal Firewall Miniport #91 (rozwiązany) - nunek21 - 22.05.2010 11:01

Bardzo chętnie bym go użył, ale nie zarejestrowany użytkownik może uaktualnić nie więcej niż dwa sterowniki, czy jakoś tak.
Ktoś tam pisał ostatnio, żeby pobawić się w zakładanie kont pocztowych i tym sposobem "skutecznie używać programu".
No chyba że jest inaczej...


RE: Problem z Eset Personal Firewall Miniport #91 (prawie rozwiązany) - House - 22.05.2010 13:37

Przejestrowanie konta to jakieś 2 min. polecam serwis szybkich maili tempinbox.com.