Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak możliwości uruchomienia systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Brak możliwości uruchomienia systemu (/brak-mozliwosci-uruchomienia-systemu-6703-t)



Brak możliwości uruchomienia systemu - ozgutek11d - 18.05.2010 06:06

Witam. Wystąpił u mnie bardzo dziwny problem. Odpaliłem grę (rFactor) i nagle pojawiły się zielone pixele, a wraz z nimi taki piszczący dźwięk nie dało się gry zatrzymań, jedynie reset kompa. Przed tym wszystko ładnie śmigało. Po restarcie wyskoczyło okno czy "Uruchomić system normalnie, Czy uruchomić naprawiając" wybrałem tą drugą opcje lecz gdy pojawiło się okno ładowania Windows'a (cztery różnego kolory plamki) i w pewnym momencie komputer się wiesza tak jak by nie chciało załadować systemu, po ok. 2-3min komputer się restartuje i nadal ten sam problem. Próbowałem przywracania systemu ale nie pomogło. Ja myślę, że może to być problem karty graficznej lecz nie jestem pewien, dlatego napisałem do was.
Windows 7 Home Premium

Mój Komputer:
HP dv9870ew
Procesor Core 2 Duo T8100 2,1
Wielkość dysku 250GB
Pamięć RAM 2GB
Karta graficzna nVidia GeForce 8600M GS


RE: Brak możliwości uruchomienia systemu - ihatebuffering - 18.05.2010 16:58

Spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym, jeśli tam nie będzie problemu to jest to wina sterowników lub samej gry. Możesz ją odinstalować z poziomu trybu awaryjnego i sprawdzić czy to nie ona jest winna. Podczas włączania komputera klikasz f8 i wybierasz z listy Tryb awaryjny.