Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak możliwości podłączenia internetu z telefonu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak możliwości podłączenia internetu z telefonu (/brak-mozliwosci-podlaczenia-internetu-z-telefonu-6602-t)



Brak możliwości podłączenia internetu z telefonu - hellraiser.lodz - 13.05.2010 20:40

Witam.
Od niedawna mam pewien problem z połączeniem internetowym (laptop-telefon).
Czasami gdy muszę skorzystać z internetu, a nie mam stałego dostępu do neta łączę się przez telefon z internetem.
Teraz jest to niemożliwe.
Nie wiem czego to może być przyczyna.
Próbowałem się połączyć przez bluetootha oraz przez kabelek i NICZniesmaczony
Sprzęt to ASUS Eee PC 1005PE + Windows 7 starter- najnowsza aktualizacja systemu, wszystkie sterowniki ze strony ASUSA wgrane.
Samsung L870- oprogramowanie do telefonu najnowsze.
W załączniku screen z programu.


RE: Brak możliwości podłączenia internetu z telefonu - House - 13.05.2010 23:15

Czy telefon jest w ogóle rozpoznawalny przez system?


RE: Brak możliwości podłączenia internetu z telefonu - hellraiser.lodz - 14.05.2010 16:50

Tak jest rozpoznawany. Mogę zarządzać całym telefonem przy pomocy programu samsunga. Tylko jest problem z internetem.[attachment=991]


RE: Brak możliwości podłączenia internetu z telefonu - House - 14.05.2010 16:55

Wyłącz ten program na chwilę.Włącz w Laptopie interfejs Bluetoooth Wejdź Panel sterowania\Sprzęt i dźwięk\Urządzenia i drukarki\Urządzenia Bluetooth - wybierz swój telefon - wejdź - powinna być opcja "Użyj telefony do połączenia z internetem"

p.s. w Twoim programie po naciśnięciu przycisku Connect wyświetla jakieś błędy ?
Czy antywirusy/firewalla nie blokują Ci połączenia ?


RE: Brak możliwości podłączenia internetu z telefonu - hellraiser.lodz - 14.05.2010 17:34

Panel sterowania\Urządzenia i drukarki- pasek stanu dochodzi do końca i nic się nie dzieje. Dodaje screena.
[attachment=992]
Sprawdziłem zaporę i anty wira. Jest Ok

Instalacja sterownika oprogramowania[attachment=993]

Na systemie XP pro działa wszystko bez problemu.
[attachment=994]

Problem rozwiązany!!

Musiałem użyć funkcji "Uruchom ten program jako administrator"
Ps. Podziękował sam sobieŚpiący