Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 (rozwiązany) (/instalacja-adobe-flash-player-na-windows-7-rozwiazany-6423-t)

Strony: 1 2


Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 (rozwiązany) - jagatka21 - 05.05.2010 21:08

,,Siódemka'' nie istaluje Adobe Flash Playera, ani z paska, ani z adobe.com. Czy gdzieś w narzędziach Windows Internet Explorer jest jakaś blokada?


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - mlmFMpl - 05.05.2010 21:25

A co się dzieje?
Coś wyskakuje?
Jaka wersja i platforma Windowsa?

Więcej szczegółów...


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - jagatka21 - 06.05.2010 10:35

Wersja Windows 7 Home Premium 64 bit
Problem zaczął się parę dni temu (7 używam od stycznia). Odwiedzane witryny chcą zainstalować Adobe Flash Playera, z paska. Niestety, po kliknięciu i zezwoleniu na instalację nic się nie dzieje. Próbowałem ściągać z Adobe.com wersje 64 bit (nie ma znaczenia czy 64, czy 32 - podobno). Instaluje się (bo można odinstalować), ale komp nie ,,widzi'' programu. Czy w narzędziach Internet Explorera jest jakaś blokada, czy też w zabezpieczeniach Windows? Centrum akcji nie informuje o żadnych problemach, aktualizuje program na bieżąco. Nie potrafię sobie sam poradzić!


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - slawektor - 06.05.2010 11:00

Ma znaczenie, bo wersja 64 bitowa jest tylko dla Linuksa, Pobierz stąd -> [urln=http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player,Program,Windows,13091.html]Adobe Flash Player 10.0.45.2 [/urln]


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - jagatka21 - 06.05.2010 11:19

Dzia, ale to też już próbowałem...


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - mlmFMpl - 06.05.2010 11:33

Instalujesz z uprawnieniami administratora?
Może tu jest jakiś problem.


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - jagatka21 - 06.05.2010 19:23

Tak, jako administrator. Kolega miał podobny problem z Vistą. Udało mu się odblokować opcję, której ja nie potrafię znależ w 7. Niestety


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - slawektor - 06.05.2010 20:04

Nie ma żadnej opcji odblokowania. Myślę że trochę namieszałaś instalując rożne wersje. Zrób w ten sposób. Adobe dostarczyło narzędzie
do odinstalowywania -> [urln=http://download.macromedia.com/pub/flashplayer/current/uninstall_flash_player.exe]pobierz[/urln]
Wyczyść rejestr programem -> [urln=http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html]CCleaner 2.31.1153[/urln]
W opcjach folderów Ustaw pokaż ukryte pliki i foldery w C:\Users\nazwa użytkownika\AppData\Roaming usuń folder Adobe. Zainstaluj wersję z tego linku co Ci dałem wcześniej.


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - mlmFMpl - 06.05.2010 20:07

I po odinstalowaniu i usunięciu starego pakietu zresetuj komputer


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - jagatka21 - 07.05.2010 17:34

I nic to nie dało, ponieważ... Adobe musi napisać plug-in do Internet Explorera 64 bit. Pojawi się, może, na przełomie czerwca i lipca. Wersja 32 bit działa jako tako, natomiast po zainstalowaniu Firefoxa wszystko wróciło do normy. Uff! Dzięki za podpowiedzi, przynajmniej człowiek czegoś nowego się nauczył.


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - Zwiru_NS - 07.05.2010 19:00

A mi wyskakuje "Błąd otwarcia pliku do zapisu" C:\Windows\system32\Macromed\Flash\NPSWF32.dll zarówno jak chce zainstalować normalni jak i jako administrator. O co chodzi ?


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - slawektor - 07.05.2010 19:18

Wejdź do katalogu: Program Files/Mozilla Firefox/plugins, jeżeli jest tam plik: NPSWF32.dll - Trzeba go usunąć.


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - Zwiru_NS - 07.05.2010 19:22

Nie ma tam takiego pliku , są tylko :npnul32.dll i nppdf32.dll z takim rozszerzeniem.


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - slawektor - 07.05.2010 19:39

Podpiłeś się do tematu. Co chcesz zrobić? Zainstalować, odinstalować na jaką przeglądarkę?
Na Internet Explorer instaluje sie ActiveX, jeżeli na Firefox to plugin.
[Obrazek: 96392027.png]
Dlatego na stronę pobierania wchodzimy przeglądarką na której chcemy zainstalować Adobe Flash Player.


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - Zwiru_NS - 07.05.2010 19:45

Ok, już nie ważne, powiedzmy że zainstalować. Przecież nie będę nowego tematu zakładał jak chodzi mi dokładnie o to samo ? Nie przesadzajmy. Chciałem zainstalować bo też mi się gdzieś tam pluło o coś kiedyś, że mi czegoś brakuje, ale zasadniczo nie chce mi się z tym już bawić więc już się odpinam Cwaniak


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - slawektor - 07.05.2010 19:56

Jeżeli na Firefoxa to na stronę do pobrania -> http://www.adobe.com/products/flashplayer/ Wchodzisz Firefoxem.


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - Zapytanie - 28.05.2010 11:03

(06.05.2010 20:04)slawektor napisał(a):  Nie ma żadnej opcji odblokowania. Myślę że trochę namieszałaś instalując rożne wersje. Zrób w ten sposób. Adobe dostarczyło narzędzie
do odinstalowywania -> [urln=http://download.macromedia.com/pub/flashplayer/current/uninstall_flash_player.exe]pobierz[/urln]
Wyczyść rejestr programem -> [urln=http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html]CCleaner 2.31.1153[/urln]
W opcjach folderów Ustaw pokaż ukryte pliki i foldery w C:\Users\nazwa użytkownika\AppData\Roaming usuń folder Adobe. Zainstaluj wersję z tego linku co Ci dałem wcześniej.

Ja też mam problem i wszystko było zrobione zgodnie z powyższymi zaleceniami i Win7 nie widzi Adobe w przeglądarce Explorer... co robić ?
Mam Sony Vaio, Windows 7 i nie mogę zainstalować Adobe flash.... nie widzi go Int Explorer 64 bitowy... poza tym nie mam literki ś...(Ati Radeon) Czy mogę prosić o pomoc ... DZIĘKI


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - dziki314 - 28.05.2010 14:50

Nie ma i nie będzie na razie Adobe Flash Player pod Int Explorer 64 bitowyZadowolony


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - Zapytanie - 28.05.2010 16:26

DZIEKI !
(28.05.2010 14:50)dziki314 napisał(a):  Nie ma i nie będzie na razie Adobe Flash Player pod Int Explorer 64 bitowyZadowolony
A, przepraszam mam jeszcze pytanie. nie mam literki ś wind 7 Ati Radeon Smutny, może coś wiesz na ten temat?


RE: Instalacja Adobe Flash Player na Windows 7 - dziki314 - 28.05.2010 18:41

Kliknij ikonę Ati ,
Klawisze dostępu i Menedżer klawiszy dostępu ,
 W oknie Menedżer klawiszy dostępu kliknij napis aby podświetlić cały wiersz w tabelce i kliknij przycisk Edytuj
 W oknie Edycja klawiszy dostępu będzie podświetlona litera C , wpisz literę K (może być mała) i kliknij przycisk O K ,
 W oknie Menedżer klawiszy dostępu kliknij przycisk O K ,
 W oknie Catalyst Control Center kliknij przycisk O K ,
Powinno pomóc