Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Ustawianie jasności w Windows 7 (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Ustawianie jasności w Windows 7 (rozwiązany) (/ustawianie-jasnosci-w-windows-7-rozwiazany-6369-t)



Ustawianie jasności w Windows 7 (rozwiązany) - kompi - 03.05.2010 21:46

Chciałem zapytać się, gdzie ustawia się jasność i ciemność ekranu w Windows 7. Nie chodzi mi o przyciski słoneczka które są w klawiszach, ale o ustawienia w systemie. Prosiłbym o krok po kroku, gdyż nie znam się na komputerach.
Dziękuję.


RE: Ustawianie jasności w Windows 7 - War_3_ - 03.05.2010 21:59

PPM na pulpicie -> personalizacja lub rozdzielczość ekranu (nie mam Win 7 przed oczami teraz).


RE: Ustawianie jasności w Windows 7 - trixo - 03.05.2010 22:00

Bateria kolo zegarka, PPM dopasuj jasność ekranu. LaptopZacieszacz

Komp yyyy na pulpicie PPM Personalizuj na dole Ekran(po lewej) i będzie u góry po lewej Zacieszacz.


RE: Ustawianie jasności w Windows 7 - kompi - 03.05.2010 22:44

Bardzo dziękuję Trixo i War . Znalazłem jasność w opcjach obok SELECT A POWER PLAN. a potem ADJUST PLAN BRIGHTNESS . Chciałem upewnić się tylko czy w Windows 7, już nie mamy tak wielkich możliwości ustawienia jasności jak mieliśmy w Windows XP, gdzie były aż 4 osobne paski możliwości osobnego ustawiania parametrów jasności?
Ja w mym Windows 7, znalzałem tylko jeden pasek w którym ustawiam jasność.
Pytam bo może jeszcze byłem nie przy tych ustawieniach co powinienem.
Dziękuję.