Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Nieprawidłowe wyświetlania plików po operacjach systemowych (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Nieprawidłowe wyświetlania plików po operacjach systemowych (rozwiązany) (/nieprawidlowe-wyswietlania-plikow-po-operacjach-systemowych-rozwiazany-6347-t)



Nieprawidłowe wyświetlania plików po operacjach systemowych (rozwiązany) - mdk66 - 03.05.2010 12:50

Witam, dziś rano zauważyłem, że mam pewien problem z wyświetlaniem plików po różnych operacjach, np. kasowaniu, wypakowywaniu pliki nie wyświetlają się poprawnie, wszystko pozostaje w starym stanie. Muszę odświeżyć folder, żeby zmiany były widoczne... Jak sobie z tym poradzić?


RE: Nieprawidłowe wyświetlania plików po operacjach systemowych. - House - 03.05.2010 13:07

Start - regedit
znajdź klucz:
Kod:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Update
ustaw wartość na 0 (DWORD)- jak nie ma takiego klucza to go stwórz.


RE: Nieprawidłowe wyświetlania plików po operacjach systemowych - mdk66 - 03.05.2010 13:11

W "folderze" Control nie mam podfolderu update... Jego też utworzyć? Przepraszam za kłopot, jestem w zasadzie laikiem jeśli chodzi o te sprawy.


RE: Nieprawidłowe wyświetlania plików po operacjach systemowych - House - 03.05.2010 13:14

Update to klucz w głównym folderze Control. (przed wprowadzaniem zmian w rejestrze utwórz punkt przywracania systemu)


RE: Nieprawidłowe wyświetlania plików po operacjach systemowych - mdk66 - 03.05.2010 13:39

Zrobiłem tak:
[Obrazek: beztytuuny.th.png]

Nie wiem czy poprawnie, bo dalej mam to samo.


RE: Nieprawidłowe wyświetlania plików po operacjach systemowych - House - 03.05.2010 13:42

Reset PC.


RE: Nieprawidłowe wyświetlania plików po operacjach systemowych - mdk66 - 03.05.2010 13:54

Zdaje się, że wszystko śmiga jak należy.
Dzięki za pomoc, mistrzu, jestem Ci winien przysługę Cwaniak.