Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Narzędzie wycinania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Narzędzie wycinania (/narzedzie-wycinania-6340-t)



Narzędzie wycinania - mrozilla - 03.05.2010 10:15

Witam
Kiedyś znalazłem jakiś skrót klawiszowy co odpalał narzędzie wycinania (bądź coś identycznego), a teraz nie mogę znaleźć owego skrótu, a to jest bardzo przydatne, czy ktoś mógłby owy skrót podać?


RE: Narzędzie wycinania - Malika - 03.05.2010 10:21

Nie wiem czy o to Ci chodzi ctrl+x


RE: Narzędzie wycinania - House - 03.05.2010 10:22

Start - wpisz Wycinanie - prawoklik - właściwości - klawisz skrótu (wpisz co Ci pasuje) - potwierdź


RE: Narzędzie wycinania - MarcinA - 03.05.2010 10:26

Z tego co wiem to takiego skrótu klawiszowego nie znam.. ale jeśli przypniesz program do wycinania na pasek startu np. na pierwsza pozycje od przycisku start to możesz włączyć program skrótem Win + 1 lub Win+2 w zależności od położenia programu.
Jemu chodzi o ten program co w akcesoriach jest.


RE: Narzędzie wycinania - House - 03.05.2010 10:29

Marcin, a myślisz, że o czym piszę ?


RE: Narzędzie wycinania - MarcinA - 03.05.2010 10:32

Ty piszesz inaczej...ty chcesz wyszukać to z menu start a ja mówie o skrócie klawiszowym..bo o to chodzi autorowi.

[Obrazek: okoer.png]

w moim przypadku klikam przycisk ze znaczkiem Windowsa i 4


RE: Narzędzie wycinania - House - 03.05.2010 10:36

Marcin przeczytaj dokładnie moją wypowiedź, a może zrozumiesz Cwaniak
Użytkownik ma wejść w start (wyszukać program wycinanie) następnie wejść prawoklikiem w jego właściwości, w polu skrótu wpisać skrót jaki nam się podoba), bez zbędnego przypinania do paska itp. Teraz rozumiesz ?


RE: Narzędzie wycinania - MarcinA - 03.05.2010 10:39

no fakt... ale ty mówisz o własnych ustawiniach bo wątpie aby autor kiedys przez przypadek odpalil ten program jakims innym skrotem niz ja mowie bo normalnie tan nie ma zadnego skrótu ustawionego...ty pewnie rozumiesz o co mi chodzi...ale dla autora twoje rozwiazanie jest wygodniejsze.


RE: Narzędzie wycinania - Nostromo - 03.05.2010 18:07

Pewnie da się skrótem klawiszowym to tylko kwestia ustawień w rejestrze, a czy nie prościej robić to z menu kontekstowego myszy, zapewniam że od kiedy mam nie wyobrażam sobie pracy bez tego. Polecam - Jak dodać Narzędzie Wycinanie do menu kontekstowego (tutorial), [urln=http://windows7forum.pl/showthread.php?tid=3694&highlight=narz%C4%99dzie+wycinanie] klik [/urln]