Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Drugie Konto Administratora (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Drugie Konto Administratora (rozwiązany) (/drugie-konto-administratora-rozwiazany-6268-t)



Drugie Konto Administratora (rozwiązany) - GeForce - 29.04.2010 15:08

Witam, mam problem otóż samoczynnie zrobiło mi się drugie konto administratora którego nie mogę usunąć. Wie ktoś może co mam zrobić :> ?


RE: 2 Konto Administratora - mlmFMpl - 29.04.2010 15:16

Spróbuj zmienić mu typ konta na 'Użytkownika standardowego' i dopiero wtedy usunąć.
Panel sterowania > Konta Użytkowników > Zarządzanie kontami > Zmień typ konta


RE: 2 Konto Administratora - Portator - 29.04.2010 15:16

Witam.
Owszem wiem. Napisz coś więcej. Nic nie dzieje się samo od siebie. Chyba, że cud.
Pozdrawiam


RE: Drugie Konto Administratora - GeForce - 29.04.2010 15:49

Więc coś takiego, próbowałem odpalić console CMD wpisując do niej ipconfig, nie działa dobra zrobiłem uruchom jako admin działa. Wchodzę w konta uzytkowników patrze Moja Nazwa a pod nią tytuł administrator a obok nowe Konto o nazwie Administrator i tytuł administartor. U Siebie na Moim Koncie admina mogę zmienić na zwykłe ale już w tym drugim nie ;x


RE: Drugie Konto Administratora - Portator - 29.04.2010 15:56

Czy nie użyłeś przypadkiem jakiegoś programu np: Sunrise Seven w którym jest opcja logowania na konto pełnego administratora? Jeżeli tak, to wyłącz tę opcję. Natomiast jeżeli nie, to :
Aby wyłączyć konto Super Administratora należy wpisać polecenie:
Net user administrator /active:no
Uruchamiamy ponownie komputer.


RE: Drugie Konto Administratora - ghost07 - 29.04.2010 16:41

Albo można też wyłączyć je tak:

Narzędzia administracyjne -> Zarządzanie komputerem -> Użytkownicy i grupy lokalne -> Użytkownicy

I teraz prawym na Administrator, właściwości i w zakładce Ogólne zaznaczyć "Konto jest wyłączone"


RE: Drugie Konto Administratora - GeForce - 29.04.2010 23:06

Dzięki bardzo konto usunięte lecz mam ten sam problem otóż: http://yfrog.com/9eeeearj

I muszę uruchomić jako admin i wtedy dopiero działa ;x


RE: Drugie Konto Administratora (rozwiązany) - War_3_ - 30.04.2010 07:49

PPM na ikonie -> właściwości -> zgodność -> uruchamiaj jako administrator.