Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Instalacja Windows 7 jako drugi system (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Instalacja Windows 7 jako drugi system (rozwiązany) (/instalacja-windows-7-jako-drugi-system-rozwiazany-6266-t)



Instalacja Windows 7 jako drugi system (rozwiązany) - SGhost - 29.04.2010 12:32

Witam mam XP na jednej partycji, na 2 próbuje zainstalować 7, jednak po skopiowaniu przez instalatora plików potrzebnych do instalacji następuje restart (czyli wszystko jak po sznurku), no i właśnie do tego momentu, pozostaje migający kursor i tyle jeśli chodzi o instalacje. Spotkał się ktoś z takim problemem? Dodam, ze kiedyś już instalowałem, i nie było problemu. Teraz po wymianie sprzętu i dysku jest problem.


RE: Instalacja Windows 7 jako drugi system - migus88 - 01.05.2010 12:51

(29.04.2010 12:32)SGhost napisał(a):  Witam mam XP na jednej partycji, na 2 próbuje zainstalować 7, jednak po skopiowaniu przez instalatora plików potrzebnych do instalacji następuje restart (czyli wszystko jak po sznurku), no i właśnie do tego momentu, pozostaje migający kursor i tyle jeśli chodzi o instalacje. Spotkał się ktoś z takim problemem? Dodam, ze kiedyś już instalowałem, i nie było problemu. Teraz po wymianie sprzętu i dysku jest problem.
Napisz jaki sprzęt wymieniłeś możliwe ze coś nie współpracuje z 7


RE: Instalacja Windows 7 jako drugi system - SGhost - 01.05.2010 18:13

Już wszystko działa włączyłem ahci i gra muzyka