Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Pasek zadań - zmiana wyglądu i funkcji po włączeniu gry - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Pasek zadań - zmiana wyglądu i funkcji po włączeniu gry (/pasek-zadan-zmiana-wygladu-i-funkcji-po-wlaczeniu-gry-6265-t)



Pasek zadań - zmiana wyglądu i funkcji po włączeniu gry - freddie - 29.04.2010 11:19

Witam
Po włączeniu jakiejkolwiek gry, pasek zadań zmienia swój kolor z klasycznego na przeźroczysty, nie działa podgląd po najechaniu na uruchomiony program na pasku zadań i funkcja "pokaż pulpit". Przeszukałem forum, ale podobnego tematu nie znalazłem, a jako, że pracuję na tym systemie (7 home premium 64) od niespełna dwóch miesięcy, nie mam na jego temat większego pojęcia. Prosiłbym o pomoc.
Z góry dzięki,
pozdrawiam.


RE: Problem z paskiem zadań (zmiana wylgądu i funkcji) po włączeniu gry - trixo - 29.04.2010 11:27

Tak się robi przeważnie, ale właśnie po wyłączeniu gry ten pasek powinien wrócić do normalnego Aero. Jeśli tak nie jest, spróbuj w procesach wyłączyć Manager okien pulpitu. On włączy się sam ponownie i powinno być ok.
Proponuje Ci również byś sobie zoptymalizował system, sterowniki itd. Taki problem się tam tez gnieździ, jeśli komputer nie chodzi jak powinien. Znam podobne przypadki jak Twoje.

Pozdrawiam.