Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie można usunąć sterownika modemu na Windows 7 x64 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Nie można usunąć sterownika modemu na Windows 7 x64 (/nie-mozna-usunac-sterownika-modemu-na-windows-7-x64-6175-t)



Nie można usunąć sterownika modemu na Windows 7 x64 - kubalos - 24.04.2010 21:17

Win7 64bit mam problem z zainstalowaniem modemu adsl. Mam nowego laptopa i chciałem zainstalować modem ale zapomniałem że to win7 a ja zainstalowałem stery na XP i podłączyłem modem i zdziwiony że nie działa dopiero po chwili zaskoczyłem że mam win7. Odinstalowałem więc stery i zainstalowałem dla win7 ale nie działa bo przy poprzedniej instalacji podłączyłem modem i gdzieś w systemie mi się zahaczył i znów odinstalowałem ale problem został. Kiedyś miałem podobne zdarzenie i sformatowałem po prostu dysk i było ok ale teraz nie chcę tego robić bo to nowy laptop i wolałbym jakoś przez system usunąć ten modem tylko nie wiem jak ale wiem że jest taka możliwość więc pytam jak??


RE: Nie można usunąć sterownika modemu na Windows 7 x64 - trixo - 24.04.2010 22:31

Witaj. Próbowałeś cofnąć komputer w czasie?

Na przyszłość: Używaj revo uninstaller


RE: Nie można usunąć sterownika modemu na Windows 7 x64 - kubalos - 24.04.2010 22:44

Jak cofnąć w czasie?? Teraz już mam nauczkę.


RE: Nie można usunąć sterownika modemu na Windows 7 x64 - War_3_ - 24.04.2010 22:48

Przywracanie systemu. Ewentualnie Revo Unistaler/ccleaner.


RE: Nie można usunąć sterownika modemu na Windows 7 x64 - kubalos - 24.04.2010 22:51

Ok spróbuję i jutro dam znać.