Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Bład podczas włączania gry Wiedźmin - "Bieżące konto użytkownika nie posiada uprawnień administratora" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Bład podczas włączania gry Wiedźmin - "Bieżące konto użytkownika nie posiada uprawnień administratora" (/blad-podczas-wlaczania-gry-wiedzmin-biezace-konto-uzytkownika-nie-posiada-uprawnien-administratora-6047-t)



Bład podczas włączania gry Wiedźmin - "Bieżące konto użytkownika nie posiada uprawnień administratora" - djp4ko - 17.04.2010 21:07

WitamUśmiechnięty
Gdy chce włączyć grę' Wiedżmin" wyskakuje mi komunikat"Bieżące konto użytkownika nie posiada uprawnień administratora" A zalogowany jestem jako administrator?


RE: Bład z właczeniem gy"Wiedzmin" - ihatebuffering - 17.04.2010 21:14

Klikasz PPM na ikonce gry , właściowści , zakładka zgodności i zaznaczasz "uruchom jako administrator" potem ok i powinno działać .


RE: Bład podczas włączania gry Wiedźmin - "Bieżące konto użytkownika nie posiada uprawnień administratora" - djp4ko - 18.04.2010 09:58

nie mam takiej zakładki.?


RE: Bład podczas włączania gry Wiedźmin - "Bieżące konto użytkownika nie posiada uprawnień administratora" - ihatebuffering - 18.04.2010 10:58

A więc wejdź do folderu gdzie zainstalowałeś grę i poszukaj pliku np "wiedźmin.exe" ten co uruchamia grę i tam zrob to co pisałem wcześniej i musi być zakładka "ZGODNOŚĆ" , albo po prostu , PPM na ikonce i tam będzie w menu kontekstowym pozycja Uruchom jako administrator .