Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z dźwiękiem w internecie (przeglądarce) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Problem z dźwiękiem w internecie (przeglądarce) (/problem-z-dzwiekiem-w-internecie-przegladarce-6019-t)



Problem z dźwiękiem w internecie (przeglądarce) - Nidils - 16.04.2010 20:53

Witam!

Od kilku miesięcy mam problem z dźwiękiem w filmach np. YouTube i innych takich serwisach. Dzisiaj dowiedziałem się, że na XP jest taki sam problem spowodowany którąś wersją K-Lite czy tam FFDshow, powklejałem trochę tych rejestrów i nic się to nie zdało na mój Windows 7.

Nie wiem, może jakiś wpis się różni od XP? Jest ktoś w stanie pomóc?


RE: Problem z dźwiękiem w internecie (przeglądarce) - House - 16.04.2010 20:58

YYY ale o co chodzi ? W ogóle nie opisałeś problemu.

1. Jak k-lite to powoduje to go odinstaluj
2. o jakich rejestrach mówisz ?
More details please.


RE: Problem z dźwiękiem w internecie (przeglądarce) - Nidils - 16.04.2010 21:16

[url=http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=brak+d%C5%BAwi%C4%99ku+w+internecie&lr=&aq=f&aqi=g3&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=f320c6f0973a975b] < tutaj trochę więcej szczegółów na temat K-Lite.
Wgrałem trochę tych rejestrów, ale nie przyniosło to zbytnio skutku.

K-Lite odinstalowałem, ale problem nadal jest.


RE: Problem z dźwiękiem w internecie (przeglądarce) - ghost146 - 17.04.2010 10:31

Jeżeli masz Windows 7, a pliki do rejestru kopiowałeś z XP to na pewno nie pomoże. Brak dźwięku na stronach internetowych był spowodowany odinstalowaniem kodeków. Może odinstalowanie sprzętu i ponowna jego instalacja pomoże ale wątpię.


RE: Problem z dźwiękiem w internecie (przeglądarce) - Nidils - 17.04.2010 14:48

(17.04.2010 10:31)ghost146 napisał(a):  Jeżeli masz Windows 7, a pliki do rejestru kopiowałeś z XP to na pewno nie pomoże. Brak dźwięku na stronach internetowych był spowodowany odinstalowaniem kodeków. Może odinstalowanie sprzętu i ponowna jego instalacja pomoże ale wątpię.

Wyczytałem, że problem można naprawić instalując podstawowe kodeki dźwiękowe z płyty np. Windows'a.

Ktoś powie jakie i jak?


RE: Problem z dźwiękiem w internecie (przeglądarce) - stingear - 17.04.2010 16:35

Wywal z systemu wszystkie kodeki, które masz, a następnie zainstaluj sobie tylko XviD, Real Arternative, a jeśli używasz innego playera, niż SubEdit Player, to tylko pakiet FFDShow(najpierw upewnij się czy odtwarzacz którego używasz nie ma czasem zaimplementowanych tych kodeków, bo będą się gryźć). Kolejna sprawa to odpowiednie pluginy dla twojej przeglądarki, które mają najważniejsze znaczenie w tej kwestii.


RE: Problem z dźwiękiem w internecie (przeglądarce) - Nidils - 18.04.2010 11:56

Odinstalowałem FFDshow i ALLPlayera, bo on też ma jakieś swoje kodeki chyba. Zostawiłem Media Player Classic i zainstalowałem od nowa FFDshow. Przy instalacji był błąd pokazany poniżej, ale głosu nadal nie ma.

[Obrazek: beztytulu87.png]